Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku domē sāk strādāt sabiedrisko attiecību speciāliste

Šonedēļ Vecumnieku novada domē darbu sākusi sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Vlasova. Jaunā darbiniece apvienos divus amatus – sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste.

«Bauskas Dzīvei» jauniete pastāstīja, ka iepriekšējas pieredzes darbā sabiedrisko attiecību nozarē viņai nav. «Šis amats ir jauns ne tikai Vecumnieku novada domei un sabiedrībai, bet arī man pašai. Vecumnieku novadā esmu augusi un izglītojusies, darbojusies biedrībās un apmeklējusi seminārus, lai varētu aktīvi strādāt pašvaldības, sabiedrības un jauniešu interesēs,» tā E. Vlasova.

Jauniete atzīst, ka abi amati mijiedarbosies. Viņas mērķis darbā ar jauniešiem – veicināt jauniešu aktivitāti, personību attīstību un sadarbību ar Vecumnieku novada domi. E. Vlasovai būs jāveido jaunatnes politika, jākontrolē brīvprātīgais darbs, jāpiedalās pasākumos, projektos un citās aktivitātēs.

Sabiedrisko attiecību speciālistes pieņemšanas laiks būs pirmdienās no plkst. 10 līdz 16 Rīgas ielas 29a ēkas pagrabiņa telpās. Novada iedzīvotājus aicina ierasties ar jautājumiem un ierosinājumiem par Vecumnieku novada aktualitātēm un domes darbību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas