Vecumnieku lauksaimniekiem rīko braucienu uz rudens izstādi Rāmavā 1

Vecumnieku lauksaimnieki aicināti piedalīties organizētā braucienā uz rudens izstādi Rāmavā ceturtdien, 8. oktobrī.

 Novada zemnieki un citi aktīvie lauku ļaudis aicināti pieteikties pašvaldības lauku attīstības konsultantei Aigai Saldābolai pa elektronisko pastu aiga.saldabola@llkc.lv vai tālruni 28705298. Atkarībā no brauciena dalībnieku skaita tiks organizēts transpo

Izbraukšanas laiku un uzturēšanās ilgumu Rāmavā plānos atkarībā no notikumiem izstādē un braucēju vēlmēm, informē A. Saldābola.

Vecumnieku pašvaldības rīkotie braucieni uz nozares vadošajām izstādēm Rāmavas kompleksā ir regulāri. Kā skaidro A. Saldābola, tā kā novadā dominē lauksaimniecības un mežsaimniecības ražošana, pašvaldība uzskata par vajadzīgu atbalstīt nozares sarīkojuma apmeklēšanu.

Kā informē izstādes rīkotāju pārstāvis Uģis Traskovskis no SIA «A.M.L.», ikgadējā rudens izstāde «Lauksaimniecības tehnika. Lauku sēta 2015» Rāmavā notiek no 8. līdz 11. oktobrim no pulksten 10 līdz 17. Oficiālā atklāšana paredzēta 8. oktobrī pulksten 11. Izstādes dienās darbosies nozares uzņēmumu un tirgotāju stendi, noritēs daudzveidīgi tematiskie semināri.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

interesanti

Bet vai uz Vecumnikeu novadu neattiecas likums par komercpārvadājumiem, kā to interpretē Juškevics ar radinieku Mākulēnu par autobusa izmantošanu???

pirms 5 gadiem, 2015.10.07 11:52

Vietējās ziņas