Vecumnieku novadā aicina uz Lieldienu pasākumiem 3

Vecumnieku novada iedzīvotāji un visi interesenti tiek laipni gaidīti 4. un 5. aprīlī uz Lieldienu svētku tirdziņiem, koncertiem, spēlēm un citām aktivitātēm svētku noskaņās.

Sestdienas, 4. aprīļa, rītā plkst. 10 Vecumnieku tautas nams un SIA «Akropole» aicina novada iedzīvotājus uz Lieldienu burziņu, kas notiks Lieldienu Lielā tirgus laikā Vecumnieku tirgus laukumā Bauskas ielā 16, aiz veikala «Elvi», informē Vecumnieku tautas nama vadītāja Agrita Laudurga.

Klātesošos ar saviem priekšnesumiem priecēs Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvi – bērnu vokālais ansamblis «Zīļuki», Vecumnieku sākumskolas deju kolektīvs, vidējās paaudzes deju kopa «Vēveri», senioru deju kolektīvs «Ozols», senioru koris «Atbalss» un pūtēju orķestris «Skaistkalne».

Kopā ar Lielā Lieldienu tirgus atbalstītājiem a/s «Latvijas Maiznieks» un «Tallegg» klātesošajiem būs iespēja cept pašu dekorētas smalkmaizītes un krāsot olas, kā arī iet rotaļās, dziedāt, dejot, sacensties olu ripināšanā un iemūžināt jauki pavadīto rītu fotostūrītī kopā ar Lieldienu zaķi un cālīti. Informācija tirgotājiem pa tel. 29677759 vai pa e-pastu: imi3@inbox.lv.
 
Svētdien, 5. aprīlī, plkst. 10 Stelpes pagasta centrā (pie jaunajām mājām) ar Lieldienu aktivitātēm tiks atklāts Stelpes tirgus laukums, informē Eva Vlasova, Vecumnieku novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste.

Koncertā, atklājot Lieldienu tradīcijas, uzstāsies Bārbeles folkloras kopa, Stelpes pagasta pašdarbnieki un Stelpes pamatskolas skolēni.
Pasākumā gan lielos, gan mazos priecēs Lieldienu zaķis, vista un gailis. Kā jau Lieldienās ierasts, iedzīvotāji varēs krāsot olas un šūpoties. «Nokrāsotās olas vērtēs žūrija, un autori saņems dāvaniņas,» atklāj Stelpes kultūras darba organizatore Sandra Neliusa.
Skaistkalnē viesosies «Pārsteigumu karuselis»

5. aprīlī plkst. 16 Skaistkalnes tautas namā viesosies aģentūra «Pārsteigumu karuselis», kura gādās par Lieldienu aktivitātēm, jautrām spēlēm un rotaļām gan bērniem, gan vecākiem.  Plkst. 22 Skaistkalnes tautas namā Lieldienu balli spēlēs grupa «Uzmini nu!».

5. aprīlī plkst. 13 Misas centrā iedzīvotāji aicināti uz Lieldienu svinēšanu ar svētku koncertu, šūpošanos, olu cīņām, olu ripināšanu un tradicionālās skābeņu zupas vārīšanu.Dienas izskaņā plkst. 22 balle kopā ar grupu «Tranzīts». Pirms un pēc grupas uzstāšanās spēlēs DJ Vītols un DJ Ģirts. Galdiņu rezervācija pa tālruni 26108733.
 
5. aprīlī plkst.13 gan lieli, gan mazi aicināti Kurmenes parka estrādē (sliktos laika apstākļos – Kurmenes tautas namā) uz Lieldienu rotaļām, šūpošanos un olu ripināšanu kopā ar Lieldienu zaķi. Katrs aicināts ņemt līdzi krāsotas olas, lai varētu piedalīties aktivitātēs.
Vakarā plkst. 21 Kurmenes tautas namā notiks Lieldienu balle, kurā spēlēs muzikanti no Cēsīm – grupa «Visi ierobežojumi atcelti». 

Savukārt 6. aprīlī plkst. 14 visi laipni gaidīti Kurmenes tautas namā uz izrādi lieliem un maziem «Sunītis un Kaķīte». Ieeja – bez maksas.
Koncerts Vallē pavasara noskaņās

5. aprīlī plkst. 17 Valles saieta namā iedzīvotāji laipni aicināti baudīt Lieldienu koncertu ar Valles pagasta pašdarbnieku piedalīšanos.
Priekšnesumus sniegs Valles amatierteātris Aijas Skosas virsvadībā, vidējās paaudzes deju kolektīvs «Valle» un senioru deju kopa «Senvalle» Astrīdas Celmiņas vadībā, kā arī Valles vidusskolas skolēnu ansambļi.

«Šogad akcentu liksim uz pavasarīgām noskaņām un dažiem pārsteigumiem, ko sagādās mākslinieki,» teic Valles kultūras darba organizatore Aija Skosa Par pasākumiem informēja Eva Vlasova, Vecumnieku novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējās ziņas