Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā atklās «Ghetto Games» aliansi 1

Vēl nebijis pasākums notiks 24. maijā Vecumniekos, Ceriņu ielā 9a, – ar sportiskām aktivitātēm tiks atzīmēta Latvijā lielākās jauniešu un ielu kultūras kustības «Ghetto Games» ienākšana novada sporta dzīvē, portālu informēja «Ghetto alianses» Vecumniekos projektu vadītāja Pārsla Kokina.

Teritorijā pie uzņēmumam SIA «Mūsu saimnieks» piederošā kurināmo materiālu uzglabāšanas angāra jau no plkst. 13 Vecumnieku novada iedzīvotāji un viesi varēs reģistrēties dalībai «Ghetto Basket» vai «Ghetto Arms» turnīros.

P. Kokina skaidro, ka «Ghetto Games» kustība, kas pēdējo piecu gadu laikā ir kļuvusi par lielāko jauniešu organizāciju Latvijā, sestajā sezonā piedāvā jaunu projektu – «Ghetto alianse». Tā ir «Ghetto Games» kustības reģionālo pārstāvju apvienība, aktīvu jauniešu iniciatīvas projekts, lai Latvijas reģionos nodrošinātu bērniem un jauniešiem regulāras, kvalitatīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasaras brīvlaikā. Vietējie jaunieši, iesaistoties aktivitāšu organizēšanā, var attīstīt savus talantus un popularizēt brīvprātīgo darbu.

Vecumniekos jaunieši darbojas ciešā sadarbībā ar Vecumnieku novada domi, tomēr paliek vietējo jauniešu iniciatīva. «Ghetto aliansi» Vecumniekos vada Pārsla Kokina, kura uzskata, ka šī kustība Latvijā ir kā malks svaiga gaisa – tieši tas, kas vajadzīgs. «Vecumniekos redzu lielu potenciālu un iespējas šo kustību attīstīt, tādēļ kopā ar domubiedriem neplānojam apstāties,» teic P. Kokina.

Ikviens interesents ir aicināts apmeklēt «Ghetto alianses» organizētos pasākumus gan Vecumniekos, gan citās «Alianses» pārstāvētajās pilsētās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

spēlēšu

Vecumnieki to dabūs gatavu, zinu un piedalīšos. Veči, turamies.

pirms 6 gadiem, 2014.05.23 08:32

Vietējās ziņas