Vecumnieku novadā atkritumu apsaimniekotājs pamazām apgūst teritoriju 8

Vecumnieku novadā ir jauns uzņēmums, kas nodrošina atkritumu apsaimniekošanu – SIA «Eco Baltia vide». Tomēr iedzīvotāji ar jauno apsaimniekošanu nav apmierināti – dažiem tā kavējas, citiem pat pēc vairākiem solījumiem tā arī atkritumu neizved.

«Pirmo reizi atvainojās, ka nebija. Saprotams, jāapgūst teritorija. Otro reizi atrunājās, ka mašīna grāvī iebraukusi. Trešo reizi, ka mašīna grāvī iebraukusi, nepaspēja atbraukt. Vakar solīja kārtējo reizi izvest. Vakarā puspiecos zvanīju, cikos būs, – operators teica, ka mašīna ir ceļā, būs. Protams, ka nebija,» tā raksta sociālajā tīklā facebook.com viens Vecumnieku novada iedzīvotājs. Citi pauda, ka nav atvests solītais atkritumu konteiners, vēl citur kaimiņam atkritumus izved, turpat blakus – neizved. Vecumnieku pagasta Beibežu ciemā lielās atkritumu kastes trīs nedēļas neesot izvestas.

Vecumnieku novada domē skaidro, ka par situāciju ir informēti. Izpilddirektore Aiga Saldābola zinot par situācijām, kad atkritumi nav izvesti. Domē skaidro, ka atkritumu apsaimniekotāja SIA «Eco Baltia vide» vēl pirmajā mēnesī apgūst teritoriju, tāpēc radusies situācija, ka blakus paņem, bet kādu izlaiž. Dažviet esot problēmas ar piebraucamajiem ceļiem, kas nebija tīrīti, tāpēc nevarēja piekļūt ceļu dēļ. Bija gadījumi, ka atkritumu auto nogrimis.

Arī uzņēmuma pārstāvji skaidro, ka pašlaik pielāgojas teritorijai. «No sirds atvainojamies tiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem, kuriem nācies saskarties ar šādu nepatīkamu pieredzi. Atkritumu izvešana Vecumnieku novadā, tāpat kā citviet, notiek pēc iepriekš sastādīta grafika – divas reizes nedēļā. Diemžēl reizumis gadās situācijas, kad atkritumu izvešana nenotiek laikus, jo sliktie ceļu apstākļi liek būtiski samazināt auto pārvietošanās ātrumu un palielina laiku, kas nepieciešams attālāku adrešu sasniegšanai. Ņemot vērā, ka atkritumu savākšanas auto poligonā jānokļūst līdz pulksten desmitiem vakarā, maršruta veikšanai paredzētais laiks ir ierobežots, gadās, ka iepriekš minēto iemeslu dēļ autovadītāji visas adreses nepaspēj apmeklēt. Šādās situācijās sazināmies ar klientiem, lai informētu par radušies situāciju un vienotos par citu atkritumu izvešanas laiku,» informē Armands Utināns, «Eco Baltia grupa» mārketinga un korporatīvās komunikācijas vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Patiesi

šis kantoris tiešām ļoti slikti strādā- paviršs, attieksme augstprātīga- ir ar ko salīdzināt, jo atkritumu izvedēji mainās ik pa laikam.Šie ir sliktākie. Nav saprotams, pēc kādiem kritērijiem un kā pārsolījis pagastmājā iepriekšējo miskatkastes izvedēju. Ļoti slikti , ka paši iedzīvotāji nevar izvēlēties ar ko strādāt, tad viss nostātos savās vietās- to dara nezin kāpēc iedzīvotāju vietā novada pašvaldības speciālisti;)..

pirms gada, 2019.03.19 12:47

Grafiks

SIA «Eco Baltia vide» ar loģistiku nedraudzējās- neekonomiski strādā, neprot salikt grafikus- posta jau tā sliktos ceļus.

pirms gada, 2019.03.19 12:54

Nepatika

Nepatīk šī firma! Ne, kā sarunājas ar klientiem; ne, kā veic savus pienākumus; ne, kā iekasē samaksu par rēķiniem - viņiem ir viens, nepopulāras bankas, konts un tagad sanāk katru mēnesi pārmaksāt, jo pārējās bankas iekasē komisijas maksu par pārskaitījumu.... Ja ir tik liela firma, vajadzētu, lai ir draudzīga klientiem.

pirms gada, 2019.03.19 19:20

...

Pilni konteineri pašā centrā,izvesti netiek vairākas nedēļas,kas notiks vasarā,kad smirdēs tāpat kā uz Bārbeli braucot!

pirms gada, 2019.03.19 19:35

žīdels

Aiga atkal netiek galā ar savu darbiņu? Un priekšnieki izliekās, ka to neredz.

pirms gada, 2019.03.19 20:30

žīdelim

Novada priekšnieki negrib redzēt,jo viņiem tāpat labi un Aigai tur vispār nav teikšana !

pirms gada, 2019.03.19 20:34

......

Sliktāka par visām iepriekśějām kompănijām.Neizved neděļăm un pasaka vel ka slikts ceļś.Citas kompânijas nesūdzějās nepar ko.Un solija zemāku cenu ,bet kas tev deva ar februāra vidu cena augśā.Lai tūrisma vietām ar liek noslĕgt līgumus nevis mestăkopějās miskastěs.Man par to jāmaksā!

pirms gada, 2019.03.20 12:46

;)

tiešām pamazām, pat ļoti pamazām- uz dažām adresēm vispār nebrauc...Un izziņu tel nr atbild izcili augstprātīgi, pavirši un vīzdegunīgi- vēl vajag tādus atbildētājus atrast...Par to šiem atkritumu izvedējiem ir mārketinga un korporatīvās komunikācijas daļa ar visu vadītāju- būs laikam no šiem smalkajiiem pakalpojumiem sirsnīgi jāatsakās.

pirms gada, 2019.03.20 13:07

Vietējās ziņas