Vecumnieku novada iedzīvotājiem un uzņēmumiem jānoslēdz jauns līgums par atkritumu apsaimniekošanu 1

Vecumnieku novada iedzīvotājiem un uzņēmumiem līdz 18. janvārim būtu jānoslēdz līgums ar SIA «Eco Baltia vide» par atkritumu apsaimniekošanu. Iepriekš parakstītā vienošanās ar līdzšinējo pakalpojuma nodrošinātāju vairs nebūs spēkā no 1. februāra.
Ja netiks noslēgts jauns līgums, atkritumu izvešana pēc šī datuma vairs netiks veikta, informē SIA «Eco Baltia vide» administratīvā direktore Ance Saulīte. 


«Lai atkritumu apsaimniekotāja maiņa noritētu raitāk un varētu sagatavot atkritumu izvešanas grafikus, aicinām iedzīvotājus iespējami ātrāk noslēgt jaunos līgumus, jo no 1. februāra atkritumu apsaimniekošana tiks nodrošināta tikai tiem klientiem, kuri to būs izdarījuši. Ja līgums tiks parakstīts pēc 18. janvāra, jārēķinās ar iespējamību, ka uzņēmums nevarēs uzsākt pakalpojuma sniegšanu pilnā apjomā jau no februāra pirmās dienas,» skaidro SIA «Eco Baltia vide» preses sekretāre Daiga Buča. Viņa sola, ka visu klientu apkalpošana tiks uzsākta iespējami ātrāk, tiklīdz būs veikti nepieciešamie priekšdarbi – līguma reģistrēšana, adreses iekļaušana maršrutā u. c. Jaunais atkritumu izvešanas grafiks iedzīvotājiem, kuri laikus būs nokārtojuši visas formalitātes, tiks izsūtīts pirms 1. februāra.

Kopumā Vecumnieku novadā jauni līgumi par atkritumu apsaimniekošanu būtu jānoslēdz vairāk nekā 1100 mājsaimniecībām, bet līdz 9. janvāra darbdienas beigām to bija veikuši 589 pakalpojuma saņēmēji jeb 54%. No aptuveni simt juridiskajām personām, kas reģistrētas novadā, līgumus noslēguši 39 komersanti jeb 40%.

Iedzīvotājiem, kuri vēlējās saņemt konsultācijas un vienošanos parakstīt klātienē, no 10. decembra līdz 11. janvārim tika dota iespēja tikties ar SIA «Eco Baltia vide» klientu apkalpošanas speciālisti Inetu Bērziņu. Viņa Bārbeli, Kurmeni, Misu, Stelpi, Skaistkalni, Valli un Vecumniekus šajā laika periodā apmeklēja divas reizes, bet Valles pagasta Taurkalni – vienreiz.

Iespēju noslēgt līgumu klātienē šonedēļ vēl var izmantot divu pagastu ļaudis. Ceturtdien, 10. janvārī, uzņēmuma pārstāve dosies uz Valli, bet piektdien, 11. janvārī, – uz Skaistkalni. Klienti sava pagasta pārvaldē tiks gaidīti no plkst. 10 līdz 14.

Pērn decembrī vairāk nekā 2000 mājsaimniecību Vecumnieku novadā pastkastītēs saņēma informāciju par līguma slēgšanu, kā arī divus šī dokumenta eksemplārus, atgādina D. Buča. Tie iedzīvotāji, kuri to vēl nav izdarījuši, aizpildītās veidlapas var nodot Vecumnieku novada domē un pagastu pārvaldēs Bārbelē, Kurmenē, Skaistkalnē, Stelpē un Vallē vai nosūtīt uz SIA «Eco Baltia vide» pa pastu (adrese: SIA «Eco Baltia vide» Getliņu iela 5 Rumbula Stopiņu novads, LV-2121).

Visērtāk un ātrāk līgumu var noformēt elektroniski. Uzņēmuma interneta mājaslapā www.ecobaltiavide.lv pieejama sadaļa «Klientiem», kur savukārt jāizvēlas vajadzīgā darbība – līguma noslēgšana. Autorizēties var ar internetbankas starpniecību.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ome

Muļķibas! Nekādu informāciju, kā arī līguma eksemplārus nesaņēmām, lai gan esam gan BDz, gan citu preses izdevumu abonētāji un līdz šim bija līgums ar iepriekšējiem atkritumu apsaimniekotājiem..

pirms gada, 2019.01.12 23:01

Vietējās ziņas