Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā ievieš vienota parauga nekustamo īpašumu zīmes 7

Vecumnieku novadā pie nekustamajiem īpašumiem turpmāk būs jāizvieto vienota parauga nosaukumu vai numuru zīmes un norādes, lēmusi novada dome.
Zīmes jāizvieto pie visiem īpašumiem - ielām, ēkām, viensētām, daudzdzīvokļu mājām, apbūvei paredzētām zemes vienībām -, turklāt neatkarīgi no tā, vai īpašumos atrodas ēkas vai nē, un, vai šīs ēkas ir vai nav nodotas ekspluatācijā. Pēc nekustamā īpašuma adreses vai nosaukuma maiņas jauna norāde jāuzstāda divu mēnešu laikā. Noteikuma neievērošanas gadījumā tiek izteikts rakstisks brīdinājums un noteikts termiņš pārkāpuma novēršanai - ne ilgāk kā divi mēneši.

Līdz ar īpašumu nosaukumu un numura zīmēm pie daudzdzīvokļu mājām, kurās ir vairāk par vienu ieeju, jāizvieto arī dzīvokļu skaita zīmes.

Visu zīmju izmēri, materiāli, apdare, norādāmais teksts un izvietošanas noteikumi norādīti jaunajos pašvaldības saistošajos noteikumos "Nekustamo īpašumu nosaukumu zīmju noteikumi". Īpašumu nosaukumu vai numuru zīmes, ja tās neatbilst noteikumu prasībām, nomaināmas līdz 2020.gada 31.decembrim.

Jaunais dokuments izstrādāts, lai uzlabotu dienestu operatīvo darbību un informatīvi nodrošinātu vides pieejamību iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Nenikanais.

Avīzīte varētu papētīt,kurš no novada priekšnieciņiem ir atvēris zīmju drukātavu.

pirms gada, 2018.06.25 22:11

Artis

Vo vo, saprotu, ka ir izmērs, simbolu izmērs un krāsa, bet te jau materiāls u.t.t., kas beigu beigās būs tikai vienā drukātavā pieejams.
Par materiālu, to pārbaudīs pie katras mājas, skrūvēs nost un skatīties vai sakausējums īstais.
Bauskā gan pašvaldība pati izsniedza zīmes, iedzīvotājiem nebija pašiem jātaisa.

pirms gada, 2018.06.25 23:11

Novadniece

Es ceru, tās zīmes nodrošinās tie, kas tās izdomāja! Taču nebūs atkal no mazā cilvēka makiem tās izmaksas!?
Un kāpēc šādas lietas uzzinām Bauskas Dzīvē? Vai vispirms tādas ziņas nevajadzētu uzzināt pašiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem no vietējiem info kanāliem?

pirms gada, 2018.06.26 21:22

Novadniece(i)(kam)

Noteikumi vēl nav stājušies spēkā, tie ir publiskojami tad, kad ministrija ir sniegusi atbildi. Šoreiz LETA un BDz strebj karstu.
Arti, par zīmju materiālu - visu kritiku mūsu gudrajām 15 galvām.

pirms gada, 2018.06.27 13:55

Šoferis

Bauskā ,Arti ,es pats pasūtīju un maksāju par zīmi 10 lvl . Un, ja kas Itālijā un Francijā bieži vispār zīmju nav pie mājām , meklē kā gribi . Kā saka datu aizsardzība , kam vajag _atradīs

pirms gada, 2018.06.27 23:05

Vietējās ziņas