Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā Lāčplēša dienu pavadīs kareivīgās noskaņās 2

Vecumnieku novadā Lačplēša dienai, 11. novembrim, sagatavota daudzveidīgu pasākumu programma

Skaistkalnes vidusskolā ciemosies Nacionālo bruņoto spēku atvaļinātais brigādes ģenerālis Juris Vectirāns. Paredzēta svinīgā līnija un jaunsargu parāde, informē skolotājs Ingus Pavinkšnis. Jau trešo gadu uz Lāčplēša dienai veltītu pasākumu aicina biedrība «Jaunatne smaidam». 11. novembra pēcpusdienā Bārbeles tautas namā tiks demonstrēta videofilma par brīvības cīņām, pēc tam iecerēts atceres brīdis pie karavīru piemiņas ugunskura. Valles vidusskolā šajā dienā viesosies Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja darbinieki. Viņi stāstīs par latviešu karavīriem un Lāčplēša dienas nozīmi, tiks dziedātas karavīru dziesmas. Direktora vietniece mācību jomā Gunta Kupčiuna stāsta, ka Lāčplēša diena skolā tiek svinēta ik gadu. Viņa cer, ka tikšanās ar muzeja speciālistiem skolēniem būs saistoša. Kurmenē īpaši svētku pasākumi nav plānoti. Iedzīvotāji, kas vēlas pieminēt kritušos karavīrus, aicināti iedegt svecīti pie represēto piemiņas akmens ciema centrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

idiote

kurmim! bet kā gan citādi. kluba vadītāja imitē darbu, jo cilvēku, kam vajag kultūru , arī vairs nav. tie, kam kultūra ir mērāma 0,7; 1,5; 2,0 litros, tādus pasākumus neapmeklē.

pirms 8 gadiem, 2011.11.12 16:34

kurmis

Kurmenē īpaši svētki nav plānoti.....tur jau vairs neko nevajag, skolas nav, kultūras nav. Skumji, ļoti skumji

pirms 8 gadiem, 2011.11.11 15:18

Vietējās ziņas