Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā meklē «odziņu»

 Ikviens Vecumnieku novada iedzīvotājs, iestāde vai uzņēmums tiek aicināti pieteikties dalībai sakoptāko sētu un uzņēmumu konkursā «Vecumnieku novada rosīgākais pagasts 2013». Pieteikšanās termiņš – 31. jūlijs.

Vecumnieku novada domes jūnija sēdē tika spriests par konkursa formātu. Rezultātā tika pieņemts lēmums šogad atstāt tāpat kā iepriekš, bet nākamgad apspriest iespēju pāriet uz mazāk nominācijām – trīs vai četras nominācijas vienu gadu un trīs četras otru gadu. Novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis aicināja šogad iedzīvotājus vairāk pieteikties brīvprātīgi, bez aicinājuma no malas.

«Cilvēki, kurus iesaka iedzīvotāji no malas, vēlāk ir priecīgi, ka piedalījušies konkursā. Brīvprātīgi paši diez vai pieteiktos,» savā pieredzē dalījās deputāte Aiga Saldābola. Beigās pieņemts lēmums, ka konkursā var piedalīties personīgi objekta īpašnieks, iesniedzot rakstisku pieteikumu, piezvanot pa tālruni vai sūtot pieteikumu uz e-pastu, obligāti pievienojot pieteikuma anketu.

Ar objekta īpašnieka piekrišanu dalībnieku pieteikt var kaimiņi, sabiedriskās organizācijas, pagastu pārvalžu vadītāji, deputāti un citas personas. Pieteikties dalībai konkursā var Vecumnieku novada domē vai pagasta pārvaldē. Tā liecina vecumnieki.lv mājaslapas informācija.

Konkursa vērtēšana notiks astoņās nominācijās – rosīgākais pagasts, rosīgākais uzņēmums lauksaimnieciskās uzņēmējdarbības jomā, rosīgākā lauku sēta, rosīgākā māja ciema teritorijā, rosīgākā daudzdzīvokļu māja, rosīgākais uzņēmums nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības jomā, rosīgākais uzņēmums lauku tūrisma un aktīva dzīvesveida pakalpojumu jomā un novada «Odziņa». 


Pagājušajā gadā par novada «Odziņu» atzina brīvdabas muzeju «Ausekļu dzirnavas» Bārbeles pagastā, bet rosīgākā pagasta titulu ieguva skaistkalnieši.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas