Vecumnieku novadā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības

SIA «Piebalgas» kokapstrādes un uzglabāšanas uzņēmuma darba ceha noliktavā Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā šodien, 18. augustā, plkst. 10 sāksies ugunsdzēsības praktiskās mācības.

Mācību scenārijs paredz, ka uzņēmuma darba ceha noliktavā, kur tiek uzglabātas paletes, īssavienojuma rezultātā izceļas ugunsgrēks un liesmas strauji izplatās. Uzņēmuma darbinieks, veicot teritorijas apgaitu, pamana dūmus un par notikušo ziņo, zvanot uz 112, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Mācībās piedalīsies Vecumnieku, Iecavas, Bauskas un Baldones ugunsdzēsēji-glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju-glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā un veikšanā sarežģītos objektos.
VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju-glābēju darbošanās uzņēmuma teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas