Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novadā pieteiktas septiņas Lielās talkas vietas

Portālā talkas.lv Vecumnieku novadā pieteiktas septiņas Lielās talkas vietas, portālu informēja Vecumnieku novada domes izpilddirektors Guntis Kalniņš.

Vecumnieku novadā lielākās aktivitātes paredzētas trīs vietās. «Piebalgu ciemā sakops daudzdzīvokļu namu apkārtni. Vecumniekos paredzēts talkot Čigānkalnā un Jaunā ezera teritorijā. Savukārt Misas ciemā skolēni tīrīs skolas apkārtni un sporta laukumu, iedzīvotāji rūpēsies par savu māju vidi,» stāsta G. Kalniņš. Izpilddirektors ir atbildīgais par Lielās talkas norisi Vecumnieku novadā. Sazināties iespējams pa telefonu 29462829.

Bārbeles pagastā šoreiz pievērsīs uzmanību ugunsdzēsēju ūdens ņemšanas vietām – paredzēts sakārtot piebrauktuves un teritoriju ap diviem ūdens baseiniem. Tā informēja Bārbeles pagasta pārvaldes vadītāja Ērika Našeniece.

Kurmenes pagasta pārvaldes vadītājs Agris Kondrāts pastāstīja, ka pagastā šogad notiks arī privātā īpašumā organizēta talka. «Butku» māju īpašnieks, kurš pats dzīvo Rīgā, plāno sakārtot apkārtni, lai nākamgad varētu rīkot īpašumā lielākus pasākumus. Savukārt kurmenieši aicināti sakopt Kurmenes ciema parku.

Vairākās vietās darbosies Valles un Stelpes pagasta iedzīvotāji. Valles daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji aicināti uzkopt ēku apkārtni. Valles pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Radziņa pastāstīja, ka aktīvākie darbosies Šūpoļkalnā un veikala «Elvis» apkārtnē. Savukārt Valles pašvaldības aģentūras darbinieki strādās pie katlumājas. Valles vidusskolas audzēkņi skolas apkaimi sakops šodien, 23. aprīlī.

Beitiņos, Nīzerē un Stelpes centrā savu ēku apkārtni sakārtot aicināti daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji. Stelpes pagasta pārvaldes vadītājs Elmārs Jukonis pastāstīja, ka pašdarbības kolektīvu dalībnieki pievērsīs uzmanību ceļa alejai, kas ved uz estrādi, un pašas estrādes teritorijai. Brāļu kapus plāno sakopt pensionāru organizācija. Dabas mīļotāji aicināti doties uz meža karjeriem. Tur apkārtni piemēslo ciemiņi, kas brauc atpūsties uz mežu.

Novada dome teritorijas cer sakopt ne tikai ar pierunāšanu un atbalstu, bet arī brīdina par iespējamiem sodiem. Saistošajos noteikumos «Vecumnieku novada sabiedriskās kārtības noteikumi» par apbūves gabalu un individuālo dzīvojamo ēku apkārtnes un piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas nesakopšanu var izteikt brīdinājumu vai uzlikt naudas sodu līdz trīsdesmit eiro.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas