Vecumnieku novadā sāksies pārtikas talonu izdale 3

Piektdien, 6. novembrī, Vecumnieku novadā sāksies pārtikas talonu izdale tām ģimenēm, kuras ir iesniegušas iesniegumus. Pārtikas talonus izglītojamā vecāki vai likumīgie pārstāvji varēs saņemt Vecumnieku novada domes sociālajā dienestā, pagastu pārvaldēs darba laikā, Misas pamatskolā darbdienās no plkst. 9 līdz 14, portālu informēja pašvaldībā.

Pārtikas talonus varēs apmainīt pret pārtikas precēm vai siltu ēdienu līdz 20. novembrim Vecumnieku novada pārtikas tirdzniecības vietās vai kafejnīcās, kuras ir noslēgušas līgumu ar Vecumnieku novada domi. Izlietojot talonu, ir aizliegts iegādāties šādas preces: alkohols, cigaretes, neveselīgie našķi (kartupeļu čipsi, gāzētie dzērieni u. c.), mājdzīvnieku barība u. tml. preces, kas neattiecas uz bērna veselīgu ēdināšanu.

Jau vēstījām, ka Vecumnieku novada dome lēmusi attālināto mācību laikā no šī gada 26. oktobra līdz 13. novembrim piešķirt talonus pārtikas iegādei visiem novadā deklarētajiem 7. – 12. klašu skolēniem par summu 1,50 eiro mācību dienā.

Skolēnu ēdināšanu vietvara finansēs no pašvaldības budžeta līdzekļiem brīvpusdienu nodrošināšanai pašvaldības izglītības iestādēs un valsts budžeta dotācijas izglītojamo brīvpusdienām. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

tauta runā

Bauskas pašvaldībā esot ieviests pārtikas talona ekvivalents "1 kalinks" ar izsludināto nominālvērtību 1.00 EUR/dienā, taču tā patiesā pārtikas preču pirktspēja esot par 50% lielāka!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.06 09:03

Laucinieks

Ko?! Neieskaitīs naudu kontā? Es tak par tiem taloniem nevarēšu nopirkt alu un cigaretes!!!!
Gribu kā Rundālē, kur naudu ieskaita kontā!!!!!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.06 10:15

Gan

jau nopirksi, jo notirgosi talonus un nopirksi savu alu un cigaretes.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.06 12:54

Vietējās ziņas