Vecumnieku novadā sākta lietvedība par riepu izmešanu mežā 1

Vecumnieku novada Stelpes pagastā 31. martā vīrietis, izmantojot transportlīdzekli «VW LT-35», izgāza nolietotas transportlīdzekļu riepas, piesārņojot vidi. Policijā par notikušo ir sākta administratīvā lietvedība, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 31. martā saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 31. martā saņemta informācija par 123 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 68 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 41 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti seši ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa, kā arī viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas