Vecumnieku novadā turpinās ūdenssaimniecības būvdarbi 2

Vecumnieku novada Skaistkalnē, Bārbelē un Vecumniekos turpinās ūdenssaimniecības būvdarbi.

Novada domes izpilddirektors Guntis Kalniņš domes sēdē informēja, ka vismazāk uztraukuma sagādā Vecumnieki - noslēgumam tuvojas darbi ūdens sagatavošanas stacijā, vēl mēnesis atlicis darbiem attīrīšanas iekārtu izbūvei.
Toties satraukumu rada SIA «Build Up Development» darbība Bārbelē un Skaistkalnē. G. Kalniņš atzīmēja, ka firmai ir problēmas ar kreditoriem - acīmredzot nav izdevies norēķināties ar visiem apakšuzņēmējiem. Tās gan ir nevis novada domes, bet uzņēmuma problēmas. Tikmēr būvdarbi Skaistkalnē un Bārbelē turpinās.
Ja arī par firmas darbību ir kādas sūdzības, tās nevar ņemt vērā, vērtējot iepirkuma rezultātus. Pērn par SIA «Build Up Development» internetā varēja atrast neapmierinātu personu izteikumus. «Ir tāda firma «Astroline». Sasolīs, ka maksās lielu naudu, bet nesamaksās neko. Tagad tie paši sēž zem nosaukuma «Build Up Development». Apsolīja man un manai brigādei darbu objektā. Nepieciešamos materiālus neveda, darbu vadītājs uz vietas neko nezināja - bardaks. Beigās par padarīto nesamaksāja - pie tam bez paskaidrojumiem,» šādi un līdzīgi stāsti atrodami portālā sudzibas.lv.
Ūdenssaimniecības būvdarbus Skaistkalnē paredzēts pabeigt šī gada augustā. Bārbelē darbus bija plānots pabeigt jau 2012. gada decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Es

Es stradaju Build Up Development,Tā ir muldešana ka strada bez ligumiem,un nauda visiem ir samaksata,dažreiz ar nelielu nokavēšanos.
Apakšfirmas lai te nestreso,jo vienojas par samaksu,un pec darbu paveikšanas pekšņi apakšfirmas samaksas grib palielināt uz neizskaidrojamiem pamatojumiem.

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 20:51

pilsonis

darba inspekciju te Skaistkalnē vajag ,te gandrīz visi bez darba līgumiem strādā, kas tā par lietu , vai tad domes atb amatpersonām nebūtu jārīkojas!

pirms 7 gadiem, 2013.07.03 18:28

Vietējās ziņas