Vecumnieku novada uzņēmējus vērtēs reizi divos gados 4

Turpmāk konkurss «Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva» norisināsies reizi divos gados. To paredz oktobrī domes sēdē apstiprinātais nolikums.

Nākamā gada sākumā tiks apzināti uzņēmēji, kuri šogad aktīvi, veiksmīgi un godprātīgi darbojušies savā nozarē, sekmējuši komercdarbības vides attīstību, popularizējuši labas prakses piemērus un veicinājuši novada uzņēmēju pazīstamību. Šī būs jau ceturtā reize, kopš tiek rīkots šāds konkurss.

Alīna Žukauska, novada domes projektu koordinatore, komentējot nolikumā veiktās izmaiņas, uzsvēra, ka tās rosinājusi konkursa žūrija, pamatojoties uz vērtēšanas laikā gūtajiem secinājumiem. «Konkurss norisināsies nākamgad, kad tiks vērtēta 2019. gada darbība un sasniegumi, apkopoti rezultāti. Nākamreiz uzņēmēji tiks godināti 2022. gadā, analizējot paveikto 2021. gadā. Šis konkurss mīsies ar novada sakoptāko īpašumu apzināšanu, kas arī notiks ik pārgadus. Izmaiņas nolikumā veiktas, lai nepieļautu atkārtošanos, jo gads ir pārāk īss laika periods, lai analizētu izaugsmi,» pamatoja A. Žukauska.

Nolikums papildināts ar punktu, kas dod tiesības komisijai pretendentu vērtēt tikai vienā no kategorijām, gadījumos, ja uzņēmējs izvirzīts vairākām nominācijām. Tas neradīs situācijas, kad viens uzņēmums iegūst galveno balvu vairākās grupās, kā tas iepriekš jau piedzīvots. A. Žukauska piebilda, ka šādi nosacījumi iekļauti arī citu pašvaldību uzņēmēju konkursu nolikumos. Tāpat arī precizēts, ka dalībai konkursā konkrētās nominācijās nedrīkst pieteikt divu iepriekšējo konkursu uzvarētājus šajās kategorijās.

Kandidātu izvirzīšana «Vecumnieku novada uzņēmēju gada balvai 2019» notiks nākamgad no 1. līdz 31. janvārim. Gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji varēs izraudzīties pretendentus šādām nominācijām: «Gada jaunietis uzņēmējdarbībā», «Gada pakalpojumu sniedzējs», «Gada lauksaimnieks», «Gada darba devējs», «Čaklās rokas», «Gada ražotājs», savukārt pašvaldība, tās iestādes vai pagastu pārvaldes aicinātas pieteikt kandidātus kategorijā «Gada labdaris».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jautājums

Vai uzņēmējiem Vecumnieku novadā ir kāda vērtība ?

pirms gada, 2019.11.04 19:42

Deputāts

Ir, ja sponsorē, volejbolu!

pirms gada, 2019.11.04 21:10

Forši!

Patīkami, ka novērtēs! Paldies teikt - nav nekad par daudz ;) Būtu citiem pagastiem ko pamācīties, īpaši Rundālei!

pirms gada, 2019.11.05 09:07

Vietējās ziņas