Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku novada vadība apmeklēs visus pagastus 2

Vecumnieku novada Stelpes pagasta pārvaldē 19. jūlijā novada vadība – domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals – rīkoja tikšanos ar pagasta pārvaldes darbiniekiem un iedzīvotājiem.

Bija ieradušās ar novada administrāciju saistītas piecas personas un četri iedzīvotāji. «Mēs meklējam formātu, kā varētu notikt novada vadības sarunas ar pagastu iedzīvotājiem,» sacīja R. Melgailis. Brauciens reizē ir iespēja J. Kovalam labāk iepazīt novada iestādes un iedzīvotājus.

Stelpiete Kristīne Rulle interesējās, vai J. Kovals jauno amatu apvienos ar darbu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. J. Kovals informēja, ka nolēmis strādāt tikai Vecumnieku novada domē.

«Mans darbs pagaidām ir pietiekami vienkāršs un reizē sarežģīts – darba joma ir plaša, un esmu jauns cilvēks novada pārvaldes sistēmā. Vienkārši ir tāpēc, ka tagad ir vasara – kultūras un izglītības jomas klusais brīdis,» tā skaidroja priekšsēdētāja vietnieks, kurš pārraudzīs kultūras, izglītības, sporta un jaunatnes lietas. J. Kovals uzsvēra, ka pats sevi redz kā palīgu pārraugāmajās jomās, kardināli neko mainīt nedomā.

Tika aktualizēts jautājums par kultūras pasākumu plānu. Stelpes pamatskolas direktore Dagmāra Venclova uzsvēra, ka nav nekas iebilstams, ja vienlaikus pasākumi notiek dažādos pagastos, bet, ja tie vienā laikā ir gan Stelpes estrādē, gan Pīlādžu mototrasē – tie viens otram traucē. J. Kovals informēja, ka pašlaik koordinē kultūras pasākumu plāna veidošanu.

Līdzīga tikšanās 26. jūlijā paredzēta Bārbelē. Arī Misas ciemā iecerēta tikšanās, bet konkrēts laiks vēl nav zināms. R. Melgailis informēja, ka braucieni uz pagastiem plānoti katra mēneša pēdējās divās nedēļās, tā reizi trīs mēnešos iespējams apmeklēt katru pagastu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

skauģis

Jā, ja mani Selpes pagasta pārvaldē pieņemtu pie tādi klātiem galdiem - sarunas pavisam cita'di vestos....A, kur ta puteļoks nolikts?

pirms 7 gadiem, 2013.07.20 22:28

joņs

lielu godu vadība izrādījusi stelpei, -tad nu ar milzu godu šie augstie viesi jāuzņem!
kaszin, varbūt vairs nekad neatbrauks un par šo vizīti varbūt rakstīs latvijas vēstures grāmatās

pirms 7 gadiem, 2013.07.21 09:02

Vietējās ziņas