Vecumnieku novada volejbolistiem bronza 5

Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA) rīkotās 2014./2015. gada sezonas sacensības volejbolā jauktajām komandām noslēdzās maija vidū. Mačos iedalījās arī divas vienības no Vecumnieku novada.

Pēc pamatturnīra diviem apļiem «Vecumnieki SK94» ieņēma astoto vietu, un «play-off» turnīrā, kuru izspēlēja pēc divu mīnusu sistēmas (pēc diviem zaudējumiem komanda izstājas), Vecumnieku vienībai pretī stājās pirmās vietas ieguvēja «Daugavpils EL». Šo spēli Vecumnieki aizvadīja teicami, neatstājot pretiniekiem nekādas izredzes, daugavpilieši tika pārspēti ar 2:0.

Otrajā dienas spēlē Vecumnieku volejbolistiem pretī stājās dzelzceļnieku komanda «Ldz Cargo». Šajā spēlē jau klājās daudz grūtāk, tomēr arī šajā duelī pārāki bija «Vecumnieku SK94» volejbolisti, kuri pretiniekus uzveica ar rezultātu 2:1. Tādējādi Vecumnieku vienība iekļuva fināla četriniekā un varēja cīnīties par medaļām.

Pirmajā pusfinālā atkal nācās spēkoties ar «Daugavpils EL» komandu. Šoreiz Vecumnieku vienībai tik labi neveicās, bija jāatzīst pretinieku pārākums ar 1:2, trešajā setā zaudējot ar 13:15. Spēlē par bronzu otrpus tīklam Vecumnieku volejbolistiem pretī stājās regulārās sezonas trešās vietas ieguvēji «Vecāķi». Šajā cīņā pretiniekiem daudz iespēju uzvarēt nebija, lai gan otrajā setā tika izsēts pamatīgs pārsvars, seta galotnē Vecumnieku sportisti saņēmās un uzvarēja ar 2:0, kas deva trešo vietu aiz «Daugavpils EL» un «Ldz Cargo» vienībām, kuras pirmajā dienā tika pārspētas.

Mazajā finālā, kurā spēlēja 9. – 12. vietu ieņēmušās komandas, triumfēja Vecumnieku novada Valles pagasta komanda.
Vienības pārstāvji pateicas komandas biedriem par sniegumu un Vecumnieku novada domei par atbalstu.

Uzziņai
«Vecumnieki SK94» komandā spēlēja: Zane Saudorga, Ilze Kļaviņa, Ilze Valaine, Inese Garklāva, Daila Žukauska, Uldis Baranovs, Artūrs Kauliņš, Gatis Kalniņš, Gints Kalniņš, Paulis Meduņeckis un Ivars Sproģis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Āā

Un arī zelts ar bronzu Bauskas novada čempionātā volejbolā!:))

pirms 5 gadiem, 2015.05.20 14:07

yes

Kā vienmēr - atkal Vecumnieki, gan veči gan jaunie. Forši un malači.

pirms 5 gadiem, 2015.05.21 08:22

mūsa

Ak tāpēc nekas nav rakstīts par volejbolu.

pirms 5 gadiem, 2015.05.21 16:59

esBauska

Lai Inga nedusmojas, bet par volejbolu viņa tiešām neraksta, žurnālisti no avīzes paši zvana uz pagastiem un ievāc informāciju.Domāju, ka Ingas pienākums ir iedzīvotājus informēt par v i s ā m sporta aktivitātēm, tai skaitā arī par volejbolu.

pirms 5 gadiem, 2015.05.22 11:13

Vietējās ziņas