Vecumnieku pagastā izglābts akā iekritis brieža mazulis 2

Vecumnieku posteņa ugunsdzēsēji-glābēji 11. aprīlī plkst. 14 devās uz Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu, kur uz lauka akā bija iekritis brieža mazulis. Tā kā dzīvnieks vēl bija jauniņš un neliels, ugunsdzēsēji-glābēji viņu ar rokām izcēla no akas. Pēc izglābšanas briedēns aizskrēja, portālu informēja Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Šodien, 12. aprīlī, plkst. 7.49 Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Iecavas novadu, kur dzīvojamajā mājā izcēlās ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka vienstāva koka ēkas bēniņos deg sadzīves mantas un griestu pārsegums 50 m2 platībā. Viens cilvēks no ēkas bija evakuējies vēl pirms ugunsdzēsēju- glābēju ierašanās. Liesmu izplatīšanās tika ierobežota plkst. 8.43, bet dzēšanas darbi vēl turpinās. Notiek mantu nešana ārā, konstrukciju uzlaušana un dzēšana.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji-glābēji Zemgalē dzēsa desmit nelielus kūlas ugunsgrēkus. Laika posmā no 11. aprīļa plkst. 6.30 līdz 12. aprīļa plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus, desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas