Vecumnieku pagastā vīrietis dzērumā iebrauc upē un pamet notikuma vietu 1

Sestdien, 7. novembrī, Vecumniekos, ceļa Bauska–Linde 25,9. km, vīrietis, vadot automašīnu «Volkswagen Passat», iebrauca pretējā virziena joslā, novirzījās no brauktuves, sabojāja ceļa vertikālo apzīmējumu un tilta aizsargbarjeru un iebrauca upē, portālu informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Negadījuma vietā ieradās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) brigāde. Ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja notikuma vietu un cilvēkus neatrada, kā arī degvielas noplūde no mašīnas netika konstatēta. Ar glābšanas automobiļa manipulatora un autocisternas tauvas palīdzību automašīna tika izvilkta no upes, atpakaļ uz ceļa, pastāstīja  VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, policistiem vainīgo izdevies gana ātri noskaidrot. Veicot pārbaudi, likumsargi konstatēja, ka vīrietis sēdies pie stūres, būdams 2,29 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo ir sākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi, precizē D. Kalniņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

..... >

Īss, ļoti īss tas teātris bij, viss noklusa kā nebijis... Dzērājs, bijušais šoferis ? Kāds sods? Kur rezultāts? Viss, kā ar putnu gripu...

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.17 22:25

Vietējās ziņas