Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku pagasts ir rosīgākais novadā

Konkursā «Vecumnieku novada rosīgākais pagasts 2013» noskaidroti balvu ieguvēji astoņās nominācijās. Skates dalībnieki tika sumināti svinīgā pasākumā 12. oktobrī Vecumnieku tautas namā.

Svinīgo konkursa laureātu godināšanas pasākumu iesāka Vecumnieku mūzikas skolas pasniedzēju koncerts. Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals pauda prieku, ka konkursa trešajā gadā iedzīvotāju, uzņēmēju un atbalstītāju interese nemazinās. Vērtēšanas komisijas vadītāja Eleonora Maisaka pauda gandarījumu, ka Vecumniekos ir tik daudz skaistu un sakoptu vietu: «Novads kļūst skaistāks, rosīgāks, te cilvēkiem patīk dzīvot. Tas ļauj cerīgāk skatīties nākotnē.»

Galveno balvu – rosīgākā pagasta titulu – šogad saņēma Vecumnieku pagasts. Pensionētā Vecumnieku iedzīvotāja Gaida Jēkabsone «Bauskas Dzīvei» izteica gandarījumu par šādu žūrijas vērtējumu. Pērn rosīgākā pagasta titulu ieguva Skaistkalne. Pagasta pārvaldes vadītāja Ineta Skustā «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu, ka šogad uzvarētāji ir Vecumnieki.

Atzinīgi vārdi no žūrijas locekļiem tika veltīti katram balvas saņēmējam. Vairākkārt tika pausts prieks, ka lauku vidē sevi lieliski apliecinājuši kādreizējie pilsētnieki. Balvas «Rosīgākā lauku sēta» saņēmējs Vecumnieku pagasta «Purviņu» māju saimnieks Imants Teteris «Bauskas Dzīvei» atzina, ka piedalīšanās konkursā un tiekšanās uz augstām vietām nav pašmērķis: «Tā ir mūsu ģimenes ikdiena – rūpēties, lai sēta būtu sakopta, lai visi darbi būtu apdarīti.»

Vairāk viedokļu par konkursu «Vecumnieku novada rosīgākais pagasts 2013» lasiet laikraksta drukātajā versijā pirmdien, 14. oktobrī.

Konkurss «Vecumnieku novada rosīgākais pagasts 2013»
IEGŪTĀS NOMINĀCIJAS

«Rosīgākais pagasts» – Vecumnieku pagasts;
 «Rosīgākā lauku sēta» – «Purviņi» (Līga Lauriņa, Imants Teteris), Vecumnieku pagasts;
«Rosīgākā māja ciema teritorijā» – Līvānu iela 14 (Iveta un Guntars Konuši), Vecumnieku pagasts;
«Rosīgākā daudzdzīvokļu māja» – «Laimas-1», Vecumnieku pagasts;
«Rosīgākais lauksaimniecības uzņēmums» – z/s «Abiķi» (Inita Muzikante, Jons Kirkils), Valles pagasts;
«Rosīgākais uzņēmums nelauksaimnieciskās darbības jomā» – SIA «Piebalgas», Vecumnieku pagasts;
 «Rosīgākais uzņēmums lauku tūrisma un aktīva dzīvesveida pakalpojumu jomā» – SIA «Pīlādzis» (Lilita un Ēriks Pīlādži), Stelpes pagasts;
«Novada odziņa» – SIA «Sutras» (Maija, Viesturs un Valdis Sutras), Bārbeles pagasts.

Avots: konkursa vērtēšanas komisijas protokols.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas