Vecumnieku pasta nodaļai ieplānota darba laika maiņa 1

VAS «Latvijas pasts», sākot ar maiju, testa režīmā iecerējis piemērot jaunu darba laika modeli Vecumnieku pasta nodaļai. Plānots, ka no šī gada 3.maija līdz 30.jūlijam pasta nodaļa darba dienās sāks strādāt jau pulksten 7.30, tādējādi nodrošinot vienmērīgāku darba laiku, jo šobrīd tas katru dienu ir atšķirīgs. Pamatojoties uz  izmēģinājuma periodā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai Vecumnieku pasta nodaļas darba laiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi, portālu informēja «Latvijas pasta» pārstāve Vineta Danielsone.

Viņa norādīja, ka testa periodā Vecumnieku nodaļa pakalpojumus klientiem sniegs pirmdienās un trešdienās no plkst.7.30 līdz 18, savukārt otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.7.30 līdz 15.

«Latvijas Pasts» aicina klientus būt saprotošiem, jo Covid-19 izplatības mazināšanai visā valstī ir noteikti ierobežojumi attiecībā uz cilvēku skaitu, kas var uzturēties pakalpojumu sniedzēju telpās, tāpēc iespējas sniegt pakalpojumus nodaļās ir samazinājušās un var rasties situācijas, kad sava pakalpojuma saņemšanu nākas uzgaidīt ārpus nodaļas un distancējoties citam no cita.

Valsts uzņēmums pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nekam neder

Tagad trešdien un piektdien ir no 7.00 un tie, kuri brauc uz darbu uz Rīgu var paspēt izņemt sūtījumu un kaut ko citu nokārtot. Ja būs no 7.30, tad vairs nav jēgas no pasta, jo es vismaz netikšu, jo jau 7.10 - 7.15 braucu uz Rīgu. Kuram ienāca prātā mainīt darba laiku? "aktīvi īsteno klientu ērtību projektus" - ha, ha. Šīs būs vienas no tām ērtībām, ja????

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.08 23:07

Vietējās ziņas