Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecumnieku skolnieces zīmējumu novērtē Rīgā 1

Latvijas Samariešu apvienība 14. februārī Rīgā, Eiropas Savienības mājā, rīkoja konkursa «Manas sapņu šūpoles» noslēguma pasākumu.

Konkursam iesūtītie zīmējumi bija apskatāmi Eiropas Savienības mājā no 2. līdz 14. februārim. Ikviens varēja balsot par skaistāko darbu. Visvairāk balsu saņēma Vecumnieku vidusskolas 4. klases audzēknes Annijas Kuzmas zīmējums.

Meitenes māmiņa Aiga Kuzma stāstīja, ka Annija nav mācījusies mākslas skolā, viņa zīmē savam priekam. Vecumnieku vidusskolas pedagogi ir novērtējuši audzēknes talantu, sūtot jauno mākslinieci uz olimpiādēm. Vecumnieku un Iecavas novada vizuālās mākslas olimpiādē Annija savulaik izcīnīja pirmo vietu. Olimpiādē plānots piedalīties arī šogad.

Meiteni konkursā «Manas sapņu šūpoles» rosinājusi piedalīties vecākā māsa Sintija Kuzma. «Esmu gandarīta, ka piedalījos,» tā Annija Kuzma.

Reizē ar zīmēšanas konkursu notika arī ziedošanas akcija, kuras mērķis bija iegūt finansējumu krīzes centra «Māras centrs» rotaļlaukuma atjaunošanai. Labāko zīmējumu autoriem balvas un goda rakstus pasniedza Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa dzīvesbiedre Dace Seisuma. A. Kuzma saņēmusi ne tikai diplomu un grāmatas, bet arī konfektes. Tās gan esot atstātas «Māras centra» bērniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Klases audzinātāja

Annij un Sintij! Ļoti priecājos par Jūsu interesēm un lielisko prasmi lietderīgi pavadīt laiku brīvlaikā!Apsveicu ar panākumiem!

pirms 6 gadiem, 2014.02.19 21:05

Vietējās ziņas