Vecumnieku vidusskolas 75 gadu jubilejas sarīkojums nenotiks; skola gaida absolventu pastkartes

Vecumnieku vidusskolas jubilejas svinības un tradicionālais absolventu salidojums, kas notiek ik pēc pieciem gadiem, šoruden izpaliks.
Valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi «Covid-19» infekcijas izplatības ierobežošanai svinību plānā ieviesuši korekcijas, tāpēc izglītības iestādes 75. gadskārtas atzīmēšana būs neierastāka, kā citkārt, kad no malu malām kopā sabraukuši skolas bijušie audzēkņi, pedagogi un darbinieki.

Šogad jubilejas mēnesī absolventi aicināti savai skolai nosūtīt pastkarti, savukārt tie, kuri pašlaik sēž skolas solā, kopā ar klašu audzinātājiem piederību Vecumnieku vidusskolai apliecinās, iesaistoties iniciatīvā «Mēs savai skolai», portālam atklāj Aivars Ķiņķevskis, izglītības iestādes direktors. Ja nebūtu ierobežojumu, jubilejas svinības norisinātos, kā ierasts – skolēnu brīvlaika nedēļas sestdienā, 24. oktobrī.

«Mēs esam izcila komanda, kas vienmēr radusi visu darīt kopā: kopā mācāmies, kopā meklējam veidus, kā augt un attīstīties, palīdzam, atbalstām cits citu un arī svētkus organizējam un svinam kopā, jo katra ieguldījums ir nozīmīgs un svarīgs. Tomēr šogad tas viss izpaliek – salidojuma tematikas izvēle, ideju radīšana, plānošana, mēģinājumi, absolventu sagaidīšanas prieks, koncerta radītais satraukums un gandarījuma izjūta par paveikto,» skumji teic Sanita Roga, direktora vietniece ārpusstundu darbā. Lai mudinātu skolēnus apliecināt cieņu un mīlestību savai skolai un skolotājiem, šomēnes sākta iniciatīva «Mēs savai skolai». Tā ir iespēja vārdos, darbos un attieksmē turpināt citu paaudžu iesākto, iesakņojot piederību Vecumnieku vidusskolai.

«Skolēni kopā ar klašu audzinātājiem veido sveicienu skolai un oktobra beigās raudzīsim, kas no tā visa būs sanācis. Varbūt radīta dziesma, viktorīna par skolu, spēle absolventiem? Varbūt veikts kāds pētījums vai tapis garš novēlējumu saraksts ar labiem vārdiem? Kas to lai zina! Savukārt absolventus rosinām tikties neklātienē ar pastkartes starpniecību. Aicinām atsūtīt skolai sveicienu, savas atmiņas, paldies vārdus, kas ļautu kaut uz mirkli atcerēties notikumus, stāstus, cilvēkus, sajūtas un liktu pasmaidīt, lai ātrāk paskrietu nākamie pieci gadi un drīzāk pienāktu skolas 80 gadu jubileja,» teic S. Roga.

20201023-0902-pask.png

Sveiciens var būt gan digitāls (e-pasts: vecumnieki.skola@vecumnieki.lv), gan ar spalvas kātu rakstīts (adrese: «Pastkarte manai skolai», Vecumnieku vidusskola, Rīgas iela 24, Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV-3933). Pats svarīgākais ir gūt pārliecību, ka Vecumnieku vidusskolas 75. gadskārtā bijušie audzēkņi nav aizmirsuši savu skolu un skolotājus un ka visiem klājas labi.

Izglītības iestādes saime cer uz absolventu aktivitāti un sola, ka sveicieni tiks apkopoti un publiskoti sociālajos tīklos, tāpat būs iespēja iepazīties arī ar 1. – 12. klašu kolektīvu veidotajiem dažāda formāta projektiem iniciatīvā «Mēs savai skolai». Sveicieni tiek gaidīti līdz 31. oktobrim.

Plašāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā 23. oktobrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas