Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūvei atkal pagarina pieteikumu iesniegšanas termiņu 15

Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūves projekta virzība vismaz par trim nedēļām atkal aizkavēsies. Pieteikumu iesniegšanai publiskajam iepirkumam, kurā jāizraugās saimnieciski izdevīgākais būvuzņēmēju piedāvājums, vajadzēja noslēgties piektdien, 25. janvārī, taču Vecumnieku novada domes iepirkumu komisija 21. janvārī pieņēma lēmumu termiņu pagarināt. Noteikts jauns datums – 15. februāris –, līdz kuram pretendenti tiek aicināti sagatavot savu piedāvājumu.
Šī ir jau otrā reize, kad tiek pārcelts termiņš. Sākotnēji 2018. gada 30. novembrī izsludinātais atklātais konkurss paredzēja, ka pieteikumi tiks gaidīti līdz 8. janvārim. Pēc tam tika izvēlēts jauns datums – 25. janvāris.
Iepirkumu komisijas priekšsēdētājs Guntis Kalniņš portālam jau iepriekš skaidroja, ka konkursa termiņa pagarināšana šāda veida projektiem ir ierasta procedūra. Tā kā pretendentiem ir virkne dažādu ar šo projektu saistītu jautājumu, ir nepieciešams laiks, lai atbilstīgi Publisko iepirkumu likumā noteiktajā termiņā būvniekiem sniegtu projektētāju sagatavotas atbildes e-iepirkumu sistēmā.

«Arī šoreiz dažas dienas pirms pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām tika saņemti potenciālo būvnieku jautājumi gan par veicamo darbu apjomu, gan projektu. Lai paredzētajā kārtībā atbildētu, termiņu nācās pagarināt,» atklāj G. Kalniņš.
Vecumnieku novada domes izsludinātajā publiskajā iepirkumā par būvuzraudzības pakalpojuma nodrošināšanu šajā objektā piedāvājumi tika gaidīti līdz 21. janvārim. G. Kalniņš informēja, ka interesi iegūt šo pasūtījumu izrādījuši divi pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti pašlaik tiek izvērtēti.
«Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūves rezultātā sporta zāles galā uz katlumājas pusi taps vērienīga piebūve. Kādas būs šī projekta provizoriskās izmaksas, varēs apjaust vien tad, kad būs saņemti būvuzņēmēju aprēķini.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Nopietni...

Cik vēl naudu grūdīs tajā projektā, laikam jāuzsūta Valsts kontrole, KNAB un Bez Tabu vēl pa virsu, lai vadība izšķērdēto naudu atstrādā sabiedriskajos darbos visa mūža garumā....

pirms gada, 2019.01.27 14:01

tāds laiks

kopš KNABā Jēkabs, arvien grūtāk atrast būvnieku, kas parakstītos uz tiem procentiņiem....

pirms gada, 2019.01.27 14:31

?

Novadā skolas tukšas, 48% no novada budžeta aiziet pustukšo skolu un to personāla uzturēšanai- un vēl jābūvē...?Pilnīgs sviests jau ir no pirmsākumiem, kad sabiedriskas celtnes tika privatizētas, nu pats īpašnieks atkal lemj par būvēšanu.

pirms gada, 2019.01.28 11:21

P

Varbūt,ka vēl bišku jānogaida-visi novada bērni saies bez piebūves?

pirms gada, 2019.01.28 12:28

;)

Jānīts atbrauks no ārzemju ceļojuma, attapsies, saskaitīs bērnus, ieliks ciparu izglītības stratēģijas papīrā un nekas nebūs jābūvē.

pirms gada, 2019.01.28 13:06

Spodris

Vai visu Bauskas plašo novadu interesē tik ļoti, kas notiek Vecumniekos. Kā avīze ,tā negatīvs raksts. Izskatās , ka Zālītes kundze veic kāda uzdevumu -par Vecumniekiem tikai slikto.

pirms gada, 2019.01.28 13:53

nekā personīga

Kas tur gan negatīvs un slikts- tikai fakts. Ja nebūtu BDz, tas tā arī paliktu nezināms. Visiem īpaši pozitīvajiem speciāli tiek izdotas par nodokļu maksātāju naudu Vecumnieku ziņas;)

pirms gada, 2019.01.28 16:05

nekā personīga 2

Vecumnieku ziņas domātas vadības cildināšanai un foto galerijām ! Par to, kas patiesībā notiek uzzinu no BDz, tāpēc šogad pasūtīju Bauskas avīzi.

pirms gada, 2019.01.28 19:04

???

Par Bauskas dzīvi un rakstu autori jāpiekrīt - galvenais ir pamest ideju, lai tauta cepās, nevis skaidrot lietas būtību...
Tas taču ir labi, ka būvniekiem jautājumi ir šobrīd, nevis pēc iepirkuma apstiprināšanas, kad sāktos - šito tādā veidā nevar izdarīt, vajag lielāku summu utt. Vai vēl trakāk - būvnieki realīzētu tā, kā saprot - un tad pēc ēkas nodošanas visi ceptos - kurš šito pieļāva, vai tad neredzēja uzreiz, kāpēc neskaidrojās uzreiz... Labāk tās parīs nedēļas skaidroties šobrīd, nevis būvniecības projektā maksāt vairāk vai pēc ēkas nodošanas saprast, ka kaut kas nebija pareizi... Dome jautājumu daudzumu ietekmēt taču nespēj..

pirms gada, 2019.01.28 15:59

juris

lai uzvarētu iepirkumā, būvnieki dempingo cenas, un kad objekts nāk uz beigām, pasaka, ja nebūs papilu nauda, objektu neturpinās un pašvaldības iedzen stūrī ! Šajā gadījumā, ka tik daudz jautājumu -- projekts nekvalitatīvs un paviršs un par to kāds ir atbildīgs !

pirms gada, 2019.01.28 19:15

To ???

Tu laikam nespēj uztvert, ka šis raksts tieši skaidro būtību, kāpēc atkal termiņš ticis pagarināts. Autore ir prasījusi Kalniņkungam izskaidrot, kas par iemeslu pagarināšanai un tas te ir arī uzrakstīts. Un man piemēram viss ir skaidris, tagad zinu ka projekts virzās uz priekšu Utt.

pirms gada, 2019.01.28 22:12

kaimiņš nesaprot

vai saldābola izvērtē iesniegtos pieteikumus? kaut kādas šausmas? kas jums tur notiek? "speciālistu" pilni kabineti, bet saprātīgi darbinieki nav!

pirms gada, 2019.01.28 18:22

fakts

Ir taču neaizpildītas skolas novadā, kurām nevajag nekādas piebūves!

pirms gada, 2019.01.28 18:26

Priekšnieces runa

https://www.lsm.lv/tautas-panorama-2017/video/2017-05-357452
Vērtīgs video.

pirms gada, 2019.02.14 21:00

Vietējās ziņas