Vecumnieku volejbolisti izcīna svarīgu uzvaru

Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēlē uzvaru pār tuvākajiem konkurentiem – «Jēkabpils juniori/JSS» vienību – izcīnījusi volejbola komanda «Vecumnieki». Tomēr, lai pacīnītos par vietu pirmajā trijniekā Austrumu grupā, būs jāpārspēj kāds no līderiem.

Uzvara pēc setu pārsvara izskatās diezgan pārliecinoši – 3:0. Pēc punktiem izrādās, ka pirmajā setā noritēja ļoti grūta cīņa – «Vecumnieki» pirmo setu uzvarēja tikai ar 30:28. Pārējos jau bija vieglāk – 25:14 un 25:17. Tā liecina volejbols.lv mājaslapas informācija.
Rezultatīvākais spēlētājs bija Andris Zadovskis – viņam 20 punktu. Arvim Zelčam desmit, Kasparam Kaverskim un Armandam Grudulim pa deviņiem, Reinim Zelčam seši, Jānim Zadovskim viens punkts.

Turnīrā tabulā tomēr vēl aizvien ceturtā vieta, par vienu punktu atpaliekot no «Jēkabpils junioriem/JSS». Jēkabpiliešiem tikai viena spēle palikusi ar «Rīgas Volejbola skolu», kas tikko ar 3:2 sakāva vienu no turnīra līderiem «Daugavpils novads/DT».

«Vecumnieku» vienībai divi smagi mači ar turnīra līderiem – vispirms viesos 4. janvārī pie VK «Ezerzeme/DU», bet 5. janvārī pēdējais grupu turnīra mačs ar «Daugavpils novads/DT» savās mājās Misas vidusskolas sporta zālē. «Vecumniekiem» būs jāņem no līderiem punkti, lai cerētu uz labāku pozīciju tabulā. Volejbola fani, ieplānojiet šo datumu, jo «Vecumnieki» pilnīgi noteikti cerēs uz visu iespējamo līdzjutēju atbalstu šajā mačā!

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas