Vecumnieku volejbolisti pārspēj «Aizputi»

Kārtējo uzvaru Latvijas 1. nacionālās volejbola līgas mājas spēlē Misas vidusskolas sporta zālē guvuši «Vecumnieku» volejbolisti – viņi ar 3:1 pārspēja VK «Aizpute».
Mačs notika 19. janvārī, un Vecumnieku volejbolisti bija pārliecinoši labāki, izņemot trešo setu, kur bija negaidīta «bedre». Pirmie divi seti ļoti pārliecinoši uzvarēti ar 25:16 un 25:14, un tad zaudējums ar 17:25. Ceturtajā setā viss nostājās savās vietās – 25:16 un uzvara ar 3:1.
Andrim Zadovskim šoreiz 22 punkti, Kasparam Kaverskim 21 punkts, Reinim Zelčam un Rolandam Plēsniekam pa desmit punktiem. Septiņi punkti Armandam Grudulim, viens cēlājam Jānim Zadovskim, aizsardzībā atkal labi spēlēja libero Alvis Spangers.

«Vecumnieku» vienība ir turnīra līdere ar 22 punktiem. 19 punkti ir SK «RTU» vienībai un 17 punkti VK «Ventspils» vienībai, bet viņiem ir par spēli mazāk. Ir skaidrs, ka vietu sadalījums regulārā turnīra pirmajā trijniekā būs skaidrs pēc šo komandu mačiem, bet jāuzmanās arī no citiem – kā jau pierādījies, šajā līgā pastarīši jebkurā brīdī var atņemt punktus līderiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas