Vecumnieku volejbolisti triumfē savā grupā

Noslēgušās Latvijas Nacionālās volejbola līgas regulārā čempionāta spēles. Turnīra otru pusi vājākajā grupā pārliecinoši aizvadīja volejbola klubs «Vecumnieki», uzvarot visās spēlēs.

Pēdējai regulārā turnīra mačs notika Vecumnieku novada Misas vidusskolas sporta zālē 23. februārī – «Vecumnieki» ar 3:1 pārspēja «Aizputes» komandu. Pa setiem – 26:28, 25:17, 25:15 un 25:14. Pa 18 punktiem guva Andris Zadovskis un Reinis Zelčs, pa 12 punktiem Armands Grudulis un Arvis Zelčs. Seši punkti Kasparam Kaverskim, četri Jānim Zadovskim, trīs Jorenam Janišonim un divi Rolandam Plēsniekam. Libero pozīcijā spēlēja Alvis Spangers.

Kopvērtējumā «Vecumnieki» ar 24 punktiem ir pārliecinošs grupas līderis. Pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā vienībai būs jātiekas ar SK «Talsi» komandu, kas zemākajā grupā palika ceturtajā vietā. Spēļu datumi vēl nav zināmi.

Jāteic, ka regulārās sezonas kopvērtējuma tabulas pārliecinoši pierādīja «Vecumnieku» komandas trenera Jāņa Plūmes teikto, ka pirmajā aplī abas grupas sadalīja nevienlīdzīgi pēc vienību spēka. Nacionālās līgas Austrumu grupas komandas izcīnīja pirmās trīs vietas Augstākajā grupā un pirmās divas Zemākajā grupā. Visas līgas šāda dalījuma sekas nozīmē, ka, visdrīzāk, ceturtdaļfinālā izkritīs viena no komandām, kas pretendē uz medaļām – vai nu «Vecumnieki», vai vienība «Daugavpils novads/DT».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas