Vecumnieku volejbolistiem otrā uzvara pēc kārtas

Februārī volejbola komanda «Vecumnieki» izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas Latvijas Volejbola federācijas (LVF) 1. līgas čempionātā.
Komanda «Vecumnieki» februāra sākumā LVF 1. līgas turnīrā  izcīnīja negaidīti vieglu panākumu pret vienu no spēcīgākajām čempionāta vienībām – volejbola klubu (VK) «Ozolnieki» ar rezultātu 3:1 (25:17, 25:17, 19:25, 25:20).

«Spēlei gatavojāmies ļoti nopietni. Sportisti bija labi sagatavojušies, nopietni noskaņojušies. Šī bija labākā spēle sezonā, jo sportisti laukumā demonstrēja izcilu sniegumu. Komandai šajā spēlē viss izdevās,» tā uzvaru pār čempionāta līderiem raksturo komandas «Vecumnieki» treneris Jānis Plūme. «Vecumnieku» vienība servēja agresīvi un veiksmīgi darbojās aizsardzībā, neitralizējot pretinieku uzbrukumus.

«Divas «kaujas» ar «Ozolnieku» komandu aizvadītas, bet esam pārliecināti, ka šosezon vēl tiksimies «play-off» spēlēs,» teic Jānis Plūme.

Otrajā spēlē 8. februārī vienība «Vecumnieki» devās uz Rīgas 21. vidusskolas sporta zāli. Tiekoties ar Rīgas Volejbola skolas komandu, Vecumnieku novada spēlētāji ar saviem sāncenšiem «izrēķinājās» nepilnas stundas laikā, sagraujot viņus ar rezultātu 3:0 (25:19, 25:16, 25:15).

Kā pēc cīņas pavēstīja vienības «Vecumnieki» treneris Jānis Plūme, komanda šajā mačā spēlēja ar otro sastāvu, ļaujot atpūsties līderiem. «Neko daudz par šo cīņu pateikt nevar. Viņi ir līgas pastarīši, bet mēs noteikti novēlam skolas komandai veiksmi jaunatnes turnīros, kur 1. līgas pieredze noderēs,» tā Jānis Plūme.

Nākamā spēle «Vecumnieku» vienībai paredzēta 15. februārī Jelgavā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas