Vecumnieku volejbolistiem svarīgs panākums Ventspilī

Ļoti svarīgu uzvaru izcīnījuši «Vecumnieku» vienības volejbolisti, kas viesos Latvijas Nacionālās 1. līgas spēlē ar 3:0 pārspēja pagājušās sezonas līgas čempionus volejbola kluba «Ventspils» volejbolistus.

Vecgada noslēgums Jāņa Plūmes trenētajiem «Vecumniekiem» nebija pārāk veiksmīgs, savukārt jauno gadu komanda ir sākusi ar pilnu jaudu. VK «Ventspils» apspēlēts ļoti pārliecinoši – pa setiem 25:22, 25:14 un 25:23.

Komandā labākais atkal Andris Zadovskis – viņam 23 punkti un četri bloķēti sitieni. 12 punkti Kasparam Kaverskim, astoņi – Reinim Zelčam, kuram arī četri bloki. Pa pieciem punktiem Rolandam Plēsniekam un Armandam Grudulim, divi punkti komandas cēlājam Jānim Zadovskim. Kārtējais labais mačs libero Alvim Spangeram.

Turnīra tabulā ar 25 punktiem «Vecumnieku» komanda ir pārliecinoša līdere – VK «Ventspils» ir otrajā vietā ar 20 punktiem. Noteikti, ka vienības panākumus lielā mērā šogad ietekmē tieši Andra Zadovska atgriešanās Vecumniekos – viņš ir Latvijas Nacionālās 1. līgas rezultatīvākais spēlētājs, viens no labākajiem servētājiem un, kas interesanti, reizē ar Alvi Spangeru ir starp pieciem veiksmīgākajiem uzbrukumu uzņēmējiem.

Tomēr «Vecumnieku» vienība atslābt pašlaik nevar. Vispirms jānotur līderpozīcijas regulārajā turnīrā, kurā jau 9. februārī Misā būs cīņa ar VK «Ozolnieki». Savukārt pēc regulārā turnīra beigām sāksies izslēgšanas spēles, un tur mači notiek jau pavisam citā līmenī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas