Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veido Bauskas kultūras centru 14

Tiek reorganizēts kultūras darbs Bauskas novadā. Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē 13. aprīlī deputāti apstiprināja jaunizveidoto strukturizēto shēmu.Tajā paredzēts izveidot Bauskas kultūras centru. To vadīs līdzšinējā Bauskas tautas nama direktore Ilva Vansoviča. Vienlaikus plānots arī pārdēvēt tautas namu par Bauskas kultūras centru. Tā pārraudzībā būs astoņas pagastu kultūras iestādes. Jaunajā strukturizētajā shēmā uzskaitītas pagastos, arī Bauskas kultūras centrā esošās amatieru kopas. Redzams, ka Dāviņu pagastā nedarbojas neviena šāda kopa, tikai viena ir Brunavas pagasta Grenctāles kultūras namā.  Pārējos pagastos kultūras dzīve ir daudzveidīgāka. Četras amatieru kopas uzrādītas Ceraukstē, piecas Codē. Pa sešiem dažādiem kolektīviem ir Vecsaules, Gailīšu un Mežotnes pagastos. Īslīces kultūras namā darbojas 12 amatieru kolektīvu. Visvairāk to, protams, ir Bauskas kultūras centrā. Iepazīstoties ar jauno struktūru, «Bauskas Dzīve» konstatēja, ka tajā nav iekļauts Brunavas klubs, kas atrodas pagastmājas telpās Ērgļos. Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova nevarēja izskaidrot šādas pārmaiņas. Viņa piebilda, ka kluba zālē pasākumi notiek regulāri, ļaudis uz tiem pulcējas daudz biežāk nekā Grenctāles kultūras namā. Brunavā šos pasākumus organizē vietējās bibliotēkas vadītāja. Bauskas kultūras centra vadītājai I. Vansovičai arī nebija skaidrojuma, kāpēc Brunavas kluba nav šajā shēmā. Izstrādājot jauno strukturizēto shēmu, papildus radīti četri jauni amati. Turpmāk Bauskas kultūras centrā būs novada kultūras darba sabiedrisko attiecību speciālists. Pa vienam jaunam amatam radīts kultūras centrā «Kamarde», daudzfunkcionālajā centrā «Strēlnieki» un Grenctāles kultūras namā.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

ko ja ne diente agnese laurate bauskas rīgas 18/10

pirms 8 gadiem, 2011.11.26 10:35

ups

kādam nolūkam Grenstālē vēl viens amats? tur taču tikpat kā nkas nenotiek, vienīgi koris un kluba vadītājs rīko balles, kurās pats papildus nopelna, labi , ka bez PVN...... Interesanti, kāpēc Brunavas klubs atstāts malā, kādam tkal kautko vaig sabīdīt?

pirms 9 gadiem, 2011.04.21 21:49

nezinātājs zinātājam

Joz tik prom, tur visi latvieši naudā peldās, strādājot teju vai ne par vergiem.

pirms 9 gadiem, 2011.04.21 06:41

???

Vai tad ir varianti braukt vai nebraukt uz citu valsti? LV tik vien darba vietas palikušas,ko draugiem un radiem sadalīt.

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 21:52

zinatajam

Brauca un brauks. Tik tālu te viss novests un visas rebes turpinās joprojām. Nav ticības nekam vairs. A' tu paliec vien Latvijā ar pliku d* un pastaliņās ar prievīti!

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 21:23

zinatajs

Tie, kas izsaka negatīvos komentarus, šķiet skaudīgi, bezpersoniski cilvēki, kas nespēj novērtēt kultūras vērtību. Vienīgā vērtība šiem cilvēkiemir nauda. Brauciet uz Angliju tie, kam kaut kas nepatīk mūsu, latviešu, kultūrā!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 21:19

aa - Optimizacija

Savilks galus - nogriezīs un apgriezīs visam, kam vien varēs, lai tikai uzturētu uzpūstos štatus un amata vietas.

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 18:02

Optimizacija

Traks var palikt! Šis viss saucas reforma optimizācijas un taupības dēļ.... bet sanāk, ka vēl četri darbinieki klāt jāņem. Visā tajā Bauskas novada institucionālās optimizācijas rezultātā būs tāda neadekvāta izšķērdība, ka beigās galus kopā nesavilksit.

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 17:47

bezdarbnieks

Kad būs izsludināts konkurss uz to otro amatu Strēlnieka kultūras centrā?

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 14:02

kkk

Pareizi,tagad vismaz tiks kontrolēti izdevumi,citādi katrs koris no sava pagasta ņēma naudu cik gribēja,bet tagad viss būs redzams un kopīgs,jo visa tā ir Bauskas novada nauda.

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 13:50

Ko tad kamardē darīs vēl viens darbinieks? Kādas funkcijas veiks? Vai jau pieņemts darbinieks, jeb konkurss vēl tikai būs?...

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 13:43

Naivums,vai ta jūs domājiet ka deputātiem nav sen zināmi šie darbinieki (dažs labs pat bez elementārām kultūras un saskarsmes zināšanām),kāds vēl konkurss,pieņems vajadzīgos cilvēkus un viss. Suņi rej,bet karavāna iet tālāk.

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 13:43

forši

Forši!
Cilvēkiem būs iespēja pieteikties konkursos uz vakantajām vietām!

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 13:30

Vietējās ziņas