Veido pilsētas apstādījumus vasarai 3

Uzņēmuma «Vides serviss» strādnieki šonedēļ cītīgi strādā Bauskā. Pilsētas apstādījumos tiek stādītas vasaras puķes, vienlaikus tiek sakoptas arī ziemciešu dobes. Bauskas novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka teritorijas labiekārtošana visā novadā uzticēta pašvaldības uzņēmumam «Vides serviss»: «Lai arī likvidēta pilsētas pārvalde, ierastos darbus Bauskā veicam. Uzdevumi uzticēti kapitālsabiedrībām atbilstīgi nozares darba specifikai. Par saimnieciskajiem, tostarp labiekārtošanas, darbiem Bauskā atbildīgais ir novada administrācijas saimnieciskās nodaļas vadītāja vietnieks Voldemārs Čačs.SIA «Vides serviss» apzaļumošanas nodaļas vadītāja Aina Bele «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka jaunas puķu dobes Bauskā šovasar ierīkot nav iecerēts. Puķes stādīs līdzšinējās vietās, vairāk būs ziemciešu, mazāk stādīs vasaras puķes. Tas tādēļ, ka vasaras puķu apstādījumi visbiežāk tiek apskādēti. Uzņēmums veiks apzaļumošanu arī pagastos. Te darbi notiks, saskaņojot tos ar pārvaldniekiem. Tuvākajās dienās puķes stādīs Grenctālē, Vecsaulē. «Ir skaisti, ka Bauskā puķu dobēs atkal būs krāšņi ziedi. Vēlētos, lai pilsētā iekārto arī jaunus apstādījumus. Man šķiet, ja vairāk būs labiekārtotu, ziediem izdaiļotu laukumu, jo mazāk tos postīs,» tā, vērojot «Vides servisa» strādnieku rosīšanos, «Bauskas Dzīvei» atzina pensionāre Vijas kundze.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

gājēja

Šī projekta ietvaros varētu arī Korfa dārzā ierīkot gājēju celiņus tur, kur gājēji tos jau ir ieminuši.
Arhitekti nolemj, ka gājējiem būtu jāiet tur, kur norādīs, bet viņi, maitas, lien pa zālāju, TAD TAJĀS VIETĀS ARĪ JĀIERĪKO CELIŅI.

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 14:42

ups

vides servis lai bedrites asfaltā salāpa,nevis ar huin..m nodarbojas!

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 11:07

gans

Pagastos puķes stādīs "Vides servisa" darbinieki no Bauskas? Un ko saka pagasta pārvalžu vadītāji? Pagastos ir bezdarbs...

pirms 9 gadiem, 2011.05.20 10:12

Vietējās ziņas