Veikals «Drogas» Bauskā darbosies līdz 18. augustam 11

Šajā nedēļā daudzi veikala «Drogas» reģistrēto klienta karšu īpašnieki saņēma e-pastu ar rosinājumu pasteigties iepirkties līdz 18. augustam veikalā Bauskā, jo tas tiks slēgts uz ilgstošu rekonstrukciju.

«Bauskas Dzīve» skaidroja, kādas pārmaiņas gaidāmas. A/s «Drogas» sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Kaše stāsta, ka šogad beidzas noslēgtais telpu īres līgums līdzšinējā vietā, un tirdzniecības centrs «Rimi» nepiedāvā iespēju pagarināt līgumu par šīm telpām. Viņa skaidro: «Esam vienojušies par jaunu telpu īri šajā pašā tirdzniecības centrā, bet tās būs pieejamas tikai pēc deviņiem mēnešiem. Līdzko saņemsim jaunās telpas, pāris nedēļu laikā pilnībā iekārtosim veikalu, lai pēc iespējas ātrāk atsāktu darbu. Bauskas veikals «Drogas» tiks veidots jaunā konceptā, kas izstrādāts, ņemot vērā klientu vēlmes un mūsdienu aktuālākās tendences. Veikala dizainā ienāks mierīgi toņi – maigi rozā un pelēkais savienojumā ar «Drogu» zilzaļās krāsas akcentiem, būs spilgts un videi draudzīgs LED apgaismojums, jauni digitālie risinājumi, šaurāki plaukti, kas sniegs lielāku plašuma sajūtu, kā arī navigācijas sistēma, kas ļaus pārskatāmāk un intuitīvāk orientēties preču sortimentā, vieglāk atrodot vēlamos produktus. Veikalu plānots atvērt 2020. gada pirmajā pusē. Tuvojoties rekonstrukcijas darbu noslēgumam, noteikti ziņosim par konkrētu veikala atvēršanas datumu.»

Bauskas veikalā strādā septiņi darbinieki, kuri sākotnēji atpūtīsies, izmantojot uzkrātos atvaļinājums, savukārt pēc atpūtas tikšot piedāvātas darba vietas citās pilsētās, apmaksājot ceļa izdevumus, lai nokļūtu darbā, atklāj G. Kaše.

«No 19. augusta Bauskas klientiem esam paredzējuši iespēju iepirkties mūsu interneta veikalā www.drogas.lv, nodrošinot preču bezmaksas piegādi, ja pirkums pārsniedz 10 eiro, uz «DPD» paku saņemšanas punktiem. Tā būs pieejama, ievadot īpašu kupona kodu «Bauska». Bauskas iedzīvotājiem tuvākie «DPD» paku saņemšanas punkti atrodas turpat tirdzniecības centrā «Rimi Bauska» Pionieru ielā 2, kā arī «Circle K» degvielas uzpildes stacijā Zaļajā ielā 10.

«Bauskas Dzīve» veikalā «Drogas» sastapa pircēju no Bauskas novada Īslīces pagasta Rītausmu ciema Ļubovu, kura teic, ka viņai patīk veikals, regulāri tajā pērkot matu krāsu, būšot grūti, kad veikalu aizvērs. Lūkošot preces iegādāties internetā vai citos veikalos. Savukārt baušķeniece Lūcija atzīst, ka vairāk veikalā skatoties atlaides precēm. Pēc 18. augusta, visticamāk, vajadzīgās lietas pirkšot «Rimi» vai «Drogās» citās pilsētās, kad sanāks turp braukt.

Veikals «Drogas» Bauskā, Pionieru ielā 2, tika atvērts 2002. gada 7. martā. Šogad tas ir nosvinējis savu 17. dzimšanas dienu un kļuvis par Bauskas un apkārtnes iedzīvotāju populāru iepirkšanās vietu, kur vienuviet ērti iegādāties skaistumkopšanas, higiēnas un saimniecības preces.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Vija

Tad jau taisnība vien būs, ka Pepko būs drogu un trīduexa vietā! Tikai kur būs pašas drogas? Būtu forši fēniksa vietā.

pirms gada, 2019.08.16 12:24

U2

Nu jau tie veikali uz katra stūra. Visu var nopirkt katrā veikalā.

pirms gada, 2019.08.16 15:48

Vārds2

To jau var izmantot jebkuras citas Drogas.

pirms gada, 2019.08.16 19:56

plinn

mani tas galigi neiespaidos, jo drogaas es praktiski , ja pa visiem siem gadiem kadas 3 reiz esu bijis,., visas nepieciesamaas preces perku citos veikalos, kur to ir nemazums. un starp citu- arii leetaak.

pirms gada, 2019.08.16 23:17

kastrole

Paketes būs neērti pirkt Rimī,jo tās stāvēs uz lentas ilgāk kā Drogās un līdz ar to tās būs jāpērk Rīgā:(,sejas krēmus pērku apotheka interneta vietnē(ceturdienas atlaides),sadzīves lietas var nopirkt arī Rimī.

pirms gada, 2019.08.18 11:25

kastrole II part

Šodien nolēmu aiziet iecierēt Drogas,kas svin -1 gadu līdz pilngadībai iekš lokālā Rimī,redzētais atmeta mani atpakaļ 80to/90to sākumā,pirms latiem,kad devos ar saviem rubļiem uz veikalu-skats bija līdzīgs.

pirms gada, 2019.08.18 18:15

poga

Lai vācas prom kaut uz Mēnesi, kopā ar precēm no privātā zīmola Optima līnija!
Riebjas Drogu attieksme pret pircēju – preču marķējumi mikroskopiski un faktiski neizlasāmi, vāji sagatavotas pārdevējas, kuras 3x vienam un tam pašam pircējam: labdien, pie kases: dienas piedāvājums, bet precēs neorientējas tik pat kā nemaz. Daļai preču normālu, publiski zināmu, atpazīstamu ražotāju nemaz neatrast.
Pa aizkrautajām ejām ar iepirkuma grozu jāiet sāniski…
Konkurences padome Drogas bieži piemin kā slikto piemēru par ļaunprātībām mazumtirdzniecībā un likuma neievērošanu. Satversmes spriedums stājies spēkā un ir nepārsūdzams.
Vārdu sakot – laimīgu taciņu un labāk, ka neatgrieztos!

pirms gada, 2019.08.19 10:52

Iveta

Drogas Bauskā ļoti pietrūkst-uz akcijām vienmèr kaut ko var nopirkt un tāpat arī, pārsevējas vienmēr laipnas!

pirms gada, 2019.11.19 18:36

Vietējās ziņas