Veikalu tīkls «top!» izveido e-veikalu; piegādās pārtiku arī Bauskā un Iecavā

Veikalu tīkls «top!» izveidojis e-veikalu, preču piegāde pieejama arī Bauskā un Iecavā, portālu informēja veikalu tīkla «top!» mārketinga direktore un valdes locekle Ilze Priedīte.

«No 21.aprīļa piedāvājam iespēju iepirkties attālināti Smiltenē un tās apkārtnē, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Ozolniekos, Dobelē, Bauskā, Iecavā, Elejā, Bēnē un Aucē. Citās piegādes adresēs šobrīd strādājam pēc pieprasījuma, kā arī turpinām strādāt pie jaunu pilsētu iekļaušanas piegādes teritorijās,» norādīja I. Priedīte.

Viņa atzīmēja, ka aktuālo informāciju iespējams uzzināt mājaslapā www.toppartika.lv vai sekojot veikalu tīkla top! sociālajos tīklos.

«Sākoties ārkārtējai situācijai valstī, vietējais veikalu tīkls «top!» jau vairāku nedēļu garumā nodrošināja preču piegādi uz pircēju mājām Zemgalē, Smiltenē, Valmierā, Liepājā un Tukumā. Paralēli intensīvi strādājām pie vairāku «Vietējais top! e-veikals» platformu izveides un testēšanas, kas ir vainagojies panākumiem,» teic I. Priedīte.

Veikalu tīkls «top!» ir Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kurā patlaban ar preču zīmi «top!» Latvijā darbojas 198 pārtikas veikali, no tiem 118 «top!» un 80 «mini top!», kuri pieder 13 vietējiem uzņēmumiem: SIA «Firma Madara 89», AS «LPB», SIA «Dekšņi», SIA «Mārksmens», SIA «Madara 93», SIA «Krista-A», AS «Roga-Agro», SIA «G.A.L.», SIA «Ogres Prestižs», SIA «Pārtikas veikalu grupa», SIA «SP», SIA «Palmas-S» un SIA «LM Jūrmala».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas