Vēl var pagūt pieteikties konkursam «Bauskas novada Ziemassvētku rota»

Vēl šodien, 15. decembrī, savu, kaimiņa vai kādu citu novadā pamanītu Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam sapostu objektu var pagūt pieteikt Bauskas pašvaldības izsludinātajam konkursam «Bauskas novada Ziemassvētku rota», portālu informēja pašvaldībā.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina atklāja, ka līdz 14. decembrim saņemti 12 pieteikumi. I. Šomina atzina, ka atsaucība varējusi būt lielāka. Viņasprāt, zemā aktivitāte skaidrojama ar cilvēku mentalitāti, nevēlēšanos lepoties ar savu veikumu. «Ļaudis tā arī paziņo, ka dara to sava prieka pēc, nevis, lai piedalītos konkursā. Realitātē redzam, ka ir daudz skaisti izdekorētu īpašumu, bet diemžēl mūsu sarakstos tie neparādās,» teic I. Šomina.

Konkursa nolikums paredz, ka savu īpašumu var pieteikt pats saimnieks vai arī citi, iepriekš saskaņojot ar īpašnieku. Saskaņošana nepieciešama, jo, iespējams, esot personas, kas nevēlas piedalīties konkursā.I. Šomina pieļauj, ka pieteikšanās kārtību varētu mainīt, taču neesot pārliecības, vai tas situāciju mainītu. Tāpat vēl neziņa, vai šāds konkurss būs nākamgad, jo tas jau būs jaunās novada domes lemšanas jautājums.

Pieteiktie objekti tiks vērtēti vairākās kategorijās: uzņēmumi, iestādes, daudzdzīvokļu nami un privātmājas. Lejuplādēt pieteikuma formu iespējams pašvaldības mājaslapā bauska.lv. To aizpildītu var iesniegt atbilstīgās pagastu pārvaldēs vai īpašā pastkastītē Bauskas novada domes administrācijas pirmā stāva priekštelpā Uzvaras ielā 1. Pieteikumu var sūtīt arī pa pastu vai elektroniski, e-pasta adrese: dome@bauska.lv.

Katras kategorijas pirmās vietas ieguvējs saņems Bauskas novada domes uzslavas rakstu un balvu – dāvanu karti 150 eiro vērtībā, par otro vietu būs dāvanu karte 100 eiro vērtībā, par trešo – dāvanu karte 50 eiro vērtībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas