Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas uzlabot darbu Bauskas pašvaldībā 27

Bauskas novadā nolemts uzlabot pašvaldības darbu, izveidojot trīs darba grupas. Šo ieceri deputāti atbalstīja novada domes ārkārtas sēdē 7. augustā.

Pašvaldības autotransporta parka optimizēšanas un sakārtošanas darba grupu vadīs Alvis Feldmanis, novada domes priekšsēdētāja vietnieks. Izskatāmo jautājumu loks šai darba grupai būs plašs, jo Bauskas pašvaldības īpašumā ir 79 transportlīdzekļi, tajā skaitā autobusi, vieglās pasažieru automašīnas, to piekabes u. c.

 Darba grupas uzdevums būs plānot skolēnu autobusu kustības grafikus, lai novada bērniem būtu iespējams apmeklēt interešu izglītības nodarbības Bauskas mūzikas, mākslas un sporta skolā, kā arī Bērnu un jauniešu centrā. Pašvaldība apņēmusies nodrošināt transportu, lai pēc nodarbībām audzēkņi varētu nokļūt savās dzīvesvietās laukos. Tādēļ jāveic liels izziņas, transporta loģistikas darbs.

Domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks vadīs pašvaldības institucionālās sistēmas un atlīdzības sistēmas izvērtēšanas darba grupu. Tai trīs mēnešu laikā jāizstrādā pašvaldības amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikuma un darbinieku klasifikācijas projekti. Tāpat darba grupai jāizskata un jāiesniedz domei priekšlikumi par jaunu amata vietu izveidi vai esošo likvidēšanu.

Būvvaldes vadītāja Dace Putna vadīs darba grupu, kurai divu mēnešu laikā jāizvērtē esošā situācija Bauskas peldbaseina būvē. Tāpat tai ir jāiesniedz priekšlikumi par turpmāko rīcību daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra jeb zemas enerģijas patēriņa peldbaseina jautājumā. Kā jau ziņots, baseina būve joprojām nav sākusies, jo ir daudz nesaskaņu starp pašvaldību un SIA «REM PRO» par baseina tehniskā projekta izstrādi.

Visas darba grupas strādās līdz šī gada beigām. Tām būs tiesības piesaistīt savā darbā ekspertus. Pašvaldības amatpersonām par darbu šajās grupās papildu finansējums nav paredzēts.

Pievieno komentāru

Komentāri 27

:)

Domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks vadīs pašvaldības institucionālās sistēmas un atlīdzības sistēmas izvērtēšanas darba grupu - tukšu salmu kulšanas, demagoģijas un darbības imitācijas darba grupu. Lai kaut ko uzlabotu un izvērtētu vispirms pašam jābūt saprašanai ko un kā darīt!

pirms 7 gadiem, 2013.08.10 08:49

Ups

Balagāns!
Tad jau zveidojiet arī vērtēšanas izvērtēšanas grupas ( jo kurš teica , ka uzticas jūsu vētējumam ?) , tad nu gan noticēs , ka "strādājat" un saprotat kaut ko no tā ko darat un runājat. Un negrābstaties gar nodokļu maksātāju naudu sava administratīvā aparāta uzraudzēšanai .

pirms 7 gadiem, 2013.08.10 15:24

Ups

vētējumam=vērtējumam, kaut gan viss tā pat skaidrs :)

pirms 7 gadiem, 2013.08.10 15:26

!!!

Domes priekšsēdētājs pietiekoši ilgu laiku ir strādājis pašvaldības iestādē.Ticu,ka viņš saprot un zin ko dara.Manuprāt Ābelnieks būs labākais no visu laiku bijušajiem domes priekšsēdētājiem.

pirms 7 gadiem, 2013.08.10 19:47

???

Cik tad tev gadu meitiņ?!? un tu vēl joprojām tici pasakām!?

pirms 7 gadiem, 2013.08.10 21:58

!!!!!

Un ko viņš tādu labu ir izdarijis strādādams pašvaldības iestādē???Lūdzu nosauc, kaut tikai trīs lietas!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 17:57

Allegro

Bērnam vienmēr liekas, ka viņa tētuks vislabākais. :)
Cilvēki no malas redz to daudz objektīvāk . Kā cilvēks šis kungs nav labs,nezīlēšu uz priekšdienām, bet , iepriekšējos gados diezgan tukša un populistiska darbošanās atpazīstamības virzienā, bet ne tālredzīgai novada attīstībai...

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 21:31

tante

Vot nesaprast jūs. Nedara- slikti, tas būtu skaidrs. Dara - atkal slikti. Nu tad ko? Nepatīk KÀ dara? Nu tad sakiet, kā un kas pēc jūsu domām būtu jādara. Tas ka jaunais sasaukums ar jaunu priekssēdētāju priekšgalā vēlas apzināt esošo situāciju un veikt uzlabojumus, šķiet apsveicami. Mazliet mulsina transporta jautājumu pārskatīšana, tam tak ir nodaļa, lai plāno maršrutus, grafikus... Ja nevar, jāklapē tāda nodaļa ciet.

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 00:30

tantei

tur jau tālieta, ka tā saucamais "jaunais" domes priekšēdētājs domē jau kuro sasaukumu un esošo situāciju ļoti labi pārzina un piedalijās tās veidošanā un atbalstīšanā. tagad tiek imitēta baigā darbošanās, jo neko īpaši mainīt jau negrib, vienīgi pēc savas saprašanas deķīti vilkt uz savu pusi vēlme ir liela. šajā jomā Ābelnieks ar savu profesionalitāti izskatās būs labākais no visu laiku bijušajiem auzās iebraucējiem!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 09:41

Māris

Sirsnīgi iesaku jaunatjai Domei un visām veidotajām komisijām pēc iespējas ātrāk Bauskas pilsētā atjaunot pirts darbību, vismaz priekšvēlēšanu solījumos gandrīz visu sarakstu kandidāti Bauskai sapīgo jautājumu solīja risināt. Ja palasa Sibirijā izsūtīto trimdinieku atmiņās, tad ari viņiem reizi mēnesī tika nodrošināta iespēja nomazgāties pirtī. Vēsturniekam, kurš tagad stūrē tagad visu novadu to vajadzētu zināt. Un par ko baušķenieki ir sliktāki?

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 13:39

Netīrelis

Mīļais cilvēk, nomazgaties var sociāla centrā Ābele un Sarkanajā krustā. Vakar starp citu stipri lija, vareji izmantot iespēju...

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 14:55

Inara

9 augustā apmeklēju koncertu-Bitīt rožu dārziņā-mani pārsteidza trotuats vai kas,starp skatītāju rindām,nelīdzens betona plāksnes izšķobījušās,mazie bērni skrien un krīt,dāmas savas augšpapēžu kurpes bojā,kur tad te skatās dome kur tad tie pilsētas līdzekļi,pat atsevišķas ielas ir bruģetas,bet te nevar nobruģēt ejas starp rindām,laikam no deputātiem neviens neierodas uz izklaides pasākumiem

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 18:55

Bratan

Vajadzēja vēlēt Kolužu,tad sen būtu pirts un citas labas lietas.Tagad Boļševiki un nacionāļi tā ti ir komanda.Tā jums vajag žurkas,un beidziet sūkstīties .PS. I.Savicka ļoti labā un sev piemērotā amatā,Nabagmājas direktori.

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 20:38

!!!???

Es pirmkārt neesmu nekāda meitiņa,bet patīkami ka tā nodēvē.Par to paldies.Bauskā ir tāds Novadpētniecības un mākslas muzejs,ja zini.Raitis tur strādāja.Tur viņš ir izdarījis ne tikai trīs labas lietas vien,bet daudz,daudz vairāk.Tas,ka viņš ir godīgs un taisnīgs cilvēks arī daudz ko nozīmē.Bet skauģi un nelabvēļi būs vienmēr,par to nav ko satraukties.Visiem labs nekad nebūsi un arī nevajag.

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 20:44

!!!???...

Nu redz meitiņ, tad tur jau tevi raiti pa galviņu glaudīja, tas PATS , ka tik mutīgi slavē :D Jau zinām pirmos darbus ko negrib- baseinu, budžetu plāno noteikti taupīt, nekur netaisās tērēt, viss labs kā ir...Vēl aizvien eiforija galvā, pat nepamanīs ka 4 gadiņi paskries:D

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 21:33

LV

Vajadzēja arī turpināt darīt to vienīgo , ko prot - ņemties ap muzeja senlietām, rakstīt rakstiņus un fočēt taurentiņus.

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 21:38

to-LV

Jā tauriņus fočēt , katrā ziņā viņam piestāvētu labāk, un arī viņš to darītu labāk, šis krēsls šim cilvēkam nu pavisam garām, visi to saprot izņemot viņu un vēl pārīti!

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 22:36

???

I. par to godīgumu un taisnīgumu nu gan pāršāvi pār strīpu......ja pašai domāšana ir tad tās klapes no acīm varbūt kādreiz nokritīs.... bet mēdz būt arī citi gadījumi..

pirms 7 gadiem, 2013.08.12 09:14

Bauskai neveicas

Apšaubu D.Putnas varēšanu.Nekas sakarīgs nav dzirdēts no būvaldes vadītājas.....''Bauskai kārtējo reizi veicas''.

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 22:32

Zigis1

Kolužs nevar rimties.Zaudēji,tad ar godu,nevis čīksti kā tavi autobusi.Būtu Kolužs,būtu bardaks,kā Aipā.

pirms 7 gadiem, 2013.08.11 22:33

jautājums

Tās darba grupas atkal stundām spriedīs uz mūsu nodok\lu maksātāju rēķina:(

pirms 7 gadiem, 2013.08.12 07:21

atbilde

tās darba grupas tikai skata pēc, visu izlems Abelnieka + A.Feldmaņa tandēms pēc savas gribēšanas un saprašanas!

pirms 7 gadiem, 2013.08.12 11:04

netīrelim

Bauskā nav sociālā centra "Ābele". ja tu domāji, ko citu, tad arī tur nevar nomazgāties. Arī Domes 1.stāvā ir duša, tad jau arī tur var iet un mazgāties....

pirms 7 gadiem, 2013.08.12 10:33

pele

un kāpēc nē? ja es dzīvotu Bauskā - tā arī darītu, ja kādam nepatīk, lai pasaka kur tad var Bauskā nomazgāties.

pirms 7 gadiem, 2013.08.15 16:37

Sarmīte

Lasot komentārus neko nesaprotu.Ko tad visi tie rakstītāji gribētu.Dari ko gribi viss ir slikti.Nu tad ejiet un dariet.Varbūt postīt Bauskā puķu dobes ir labi.Acīmredzot.

pirms 7 gadiem, 2013.08.12 12:17

Atbilde

Diezgan glups komentārs

pirms 7 gadiem, 2013.08.12 20:23

Vietējās ziņas