«Vella kalpi» pērk mežu Vecumniekos 2

Noslēgusies savulaik Vecumnieku novadā uzsāktā meža izsole – par uzvarētājiem izsolē kļuvusi SIA «Vella kalpi», un izsoles rezultātu tagad ir jāapstiprina jau apvienotajai Bauskas novada domei.

Par izsoles rezultātu virzīšanu uz domes sēdi deputāti lēma 22. jūlija finanšu komitejas sēdē.

Vecumnieku pagastu apvienības saimniecības nodaļas vadītājs Aivars Petruševics informēja, ka pagasta meži izsolē izlikti ar sākuma cenu 266 300 eiro ar izsoles soli desmit tūkstoši eiro. Par izsoles uzvarētāju kļuvusi SIA «Vella kalpi» par summu 506 300 eiro. Domei atliek apstiprināt pirkšanas- pārdošanas līgumu.

Bauskas novada domes deputāts un bijušais Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Guntis Kalniņš skaidroja, ka meža pārdošanas mērķis bija iegūt līdzfinansējumu projektu īstenošanai Vecumnieku novadā. Viņš pauda viedokli, ka aptuvenā cena desmit tūkstoši eiro par hektāru esot atbilstoša.

Deputāti virzīja lēmumprojektu uz domes sēdi, kas notiks 29. jūlijā.

SIA «Vella kalpi» ir Kuldīgas novadā reģistrēts uzņēmums, kas nodarbojas ar mežizstrādi; lursoft.lv datu bāzē vēl nav skatāms tā gada pārskats par 2020.gadu, bet 2019.gadu uzņēmums noslēdzis ar 1,3 miljonu eiro peļņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zaļais

Nu ļoti atbilstošs nosaukums šim SIA,ļoti.Jūsu zināšanai ES klimata vadlīnijas regulē-nekādas vairs mežu zāģēšanas,tikai stādīšanas.Vēl karstuma par maz?

pirms mēneša, 2021.07.24 12:58

INGA

Jā man arī bija jautājums,un,vai tad tie ""Vella kalpi"" tos mežus arī atjaunos? Vai paliks tikai atkal krūmi,kā daudzviet.Latvija pārvēršas par krūmu zemi,diemžēl!!

pirms mēneša, 2021.07.24 15:56

Vietējās ziņas