Velosacensības «Bauskas rudens» jau šo svētdien

Svētdien, 20. septembrī, Bauskā notiks kārtējais «Bauskas rudens» velobrauciens. Vēl šodien, 18. septembrī, var pieteikties braucienam internetā, bet numurus var laikus izņemt «Velosētā» Plūdoņa ielā gan šodien, gan rīt, 19. septembrī.

Velobrauciens startē Bauskas Rātslaukumā un vijas līdz Mežotnes pilij un atpakaļ. Kopējā distance ir apmēram 20 kilometru. Sacensības rīko biedrība «Codes malēji». Pasākuma vadītājs Kaspars Brazovskis atgādina, ka dalībniekiem ir jābūt galvā ķiverēm, lai varētu piedalīties braucienā. Tāpat kā iepriekš – pirms lielā brauciena notiks bērnu veiklības sacensības.

Tiem, kas piesakās braucienam, jāmāk izvēlēties, kurā grupā startēt. Sporta grupā brauc tie, kas cīnās par uzvaru un ir pieredzējuši sacensību dalībnieki. Izklaides braucēji seko pēc sporta grupas.

Tiem, kas piesakās, K. Brazovskis atgādina, ka pirmie 400 numuri varēs piedalīties loterijas biļešu izlozē. Trešdienas, 16. septembra, rītā bija pieteikušies 125 dalībnieki. Ja kāds ir nokavējies vai nevēlas pieteikties internetā, varēs to izdarīt sacensību vietā 20. septembrī.

Saistībā ar «Covid-19» ierobežojumiem K. Brazovskis aicina sacīkšu dalībniekus ārpus brauciena ievērot distanci citam no cita, bet brauciena starta koridorā gan šādu prasību nebūšot – šajā gadījumā tas arī neesot pieprasīts.

Savukārt autobraucējiem būs jārēķinās gan ar ilglaicīgiem, gan īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem ap Bauskas Rātslaukumu un Mēmeles tiltu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas