Velosipēdu Rundāles novadā stūrē reibumā

Rundāles novadā, ceļa Dzirnieki–Pilsrundāle pirmajā kilometrā, vīrietis bez noteiktā kārtībā iegūtas velosipēda vadītāja apliecības 4. martā stūrēja velosipēdu. Turklāt viņš to darīja 1,84 promiļu reibumā. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Arī ceļa Pilsrundāle–Svitene–Klieņi pirmajā kilometrā Rundāles novadā vīrietis, būdams 0,93 promiļu alkohola reibumā un bez noteiktā kārtībā iegūtas velosipēda vadītāja apliecības, 4. martā stūrēja velosipēdu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 4. martā saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 17 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem divi par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. 

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 4. martā saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 108 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 68 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi. Fiksētas divas zādzības no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas