Velosipēdu vīrietis Vecumniekos stūrē 1,64 promiļu reibumā

Vecumniekos, Rīgas ielā, 8. novembrī vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 1,64 promiļu alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 8. novembrī saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 8. novembrī saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 76 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 47 par ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas