Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērienīgi projekti iecerēti Gailīšu pagastā 8

Veikta virkne sagatavošanās darbu, lai jau šogad Gailīšu pagastā sāktu īstenot divus ūdenssaimniecības sistēmas rekonstrukcijas projektus, informē Ieva Šomina, pagasta pārvaldes projektu vadītāja. Pācē paredzēts ievērojami uzlabot situāciju ūdenssaimniecībā. Te tiks izbūvēta dzeramā ūdens sagatavošanas stacija, teju divu kilometru garumā rekonstruēts ūdensapgādes tīkls. Atjaunoti tiks kanalizācijas tīkli, kanalizācijas sūkņu stacija. Projekta līdzekļus tērēs jaunu bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūvei. Pācē tiks izlietoti vairāk nekā 340 tūkstoši latu, no tiem 85 procenti ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums. 51 tūkstoti latu projektā iegulda novada pašvaldība. Līdzīgi darbi, izlietojot 333 558 latus, tiks veikti Uzvaras ciemā. Arī šajā projektā 85 procenti ir ERAF finansējums. Uzvarā vienu artēzisko urbumu rekonstruēs, otru izbūvēs no jauna. Pusotra kilometra garumā atjaunos ūdensapgādes tīklu. Ciemā uzlabosies ne tikai dzeramā ūdens, bet arī notekūdeņu attīrīšanas kvalitāte. Pilnībā abus projektus iecerēts pabeigt 2012. gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

URL

Kur tad citur realizēt vērienīgos prujektus , ja ne savā ciemā ! Sistēma strādā!
Kur vērienīgie projekti citiem pagastiem un ciematiem? Vai tad lielie štati rausies tikai Uzvaras puses labklājībai?!
Veipa kungs, neaizmirsti,ka citur arī dzīvo cilvēki!

pirms 9 gadiem, 2011.01.11 20:10

Ūdensvīrs

Paldies Alksandram!!!! Paldies Valdim !!! Paldies Ievai !!!!

pirms 9 gadiem, 2011.01.11 16:53

jupis

bet vecie ūdensvadi ap daudzstāvenēm un privāto sektoru netiks mainīti,tākā nesapriecājaties par ātru.palielinoties ūdensspiedienam jaunajās trasēs, vecie vadi plīsīs kā diegi. klasisks ūdensvada posms būs no čikstēm uz Balamiem. tāpat viršu atzars, vis centra privāto māju sektors, agrokamarde nu citi. tākā dzīvosim kā kurmji--- uz rakumiem.

pirms 9 gadiem, 2011.01.11 09:50

hm

Beidzot kaut kas labs Uzvarā. Tas nekas, ka vecas ziņas, bet projekts, tā ir laba lieta!

pirms 9 gadiem, 2011.01.10 15:36

Vietējās ziņas