Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veselības nedēļā aicina iecavniekus uz daudzveidīgām nodarbībām

Iecavas novadā no 7. līdz 13. oktobrim ieplānoti daudzveidīgi Latvijas Veselības nedēļas sarīkojumi, kas visiem būs pieejami bez maksas, informē pašvaldības speciāliste Laura Jerķe.

Nedēļu ievadīs «Veselības apļi» jeb 1 km gara distance pirmdien, 7. oktobrī, pulksten 17.30 pie sporta nama «Dartija». Līdzīga spēku pārbaude tajā pašā laikā turpat paredzēta otrdien, 8. oktobrī. Rezultātu vērtēs pēc noskrieto apļu skaita, labākais saņems balvu.

Sieviešu kluba «Liepas» telpā Iecavas kultūras namā otrdien, 8. oktobrī, pulksten 18 notiks biedrības «Baltijas Vides forums» eksperta Valtera Toropova lekcija «Padomā, pirms pērc!». Tajā varēs uzzināt, kādas kaitīgās vielas var būt ikdienas precēs un kā tās var ietekmēt veselību, kā atrast drošāku alternatīvu un mazināt saskarsmi ar bīstamajām vielām. Lektors aicina klausītājus paņemt līdzi savu šampūnu un uzzināt, kas ir tā sastāvā.

Trešdien, 9. oktobrī, pulksten 18.30 Iecavas novada domes 5. stāva zālē Iecavas sprinteris Rūdolfs Tonigs vadīs nodarbību «Veselīgas skriešanas ABC». Līdzīga lekcija nesen notika Iecavas kultūras namā, raisot lielu interesi un sniedzot daudz informācijas par skriešanu sportam un ikdienai.

Ceturtdien, 10. oktobrī, pulksten 18 fitnesa klubā «Jautrais apelsīns» vingrošanas nodarbību «Vesela mugura!» vadīs fizioterapeite Agnese Gāga.

Piektdien, 11. oktobrī, no pulksten 9 līdz 14 Iecavas veselības un sociālās aprūpes centrā (IVSAC), 9. kabinetā, notiks bezmaksas vēnu pārbaude. Pacientus par vēnu veselību un ārstēšanas iespējām konsultēs Irēna Langenfelde. Vēlams pieteikties iepriekš IVSAC reģistratūrā.

Sestdien, 12. oktobrī, pulksten 10.30 Sarkanās skolas pagalmā sāksies reģistrācija velobraucienam «Uz pedāļiem!», kas aktīva dzīvesveida piekritējus vedīs 10 km distancē līdz Būču pagriezienam. Braucēji aicināti ģērbties Iecavas novada karoga krāsās zilā un dzeltenā par godu pašvaldības konkursā iegūtajam titulam «Pašvaldība veselībai Zemgalē». Drošai braukšanai vajadzīgas ķiveres un atstarotāji.

Veselības nedēļu svētdien, 13. oktobrī, noslēgs vingrošanas nodarbība senioriem, ko Iecavas kultūras namā no pulksten 9 līdz 10 vadīs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studente Madara Bērziņa, kā arī lekcijas un nūjošana sporta namā «Dartija».

Lekcija par fizisko aktivitāšu nozīmi veselības saglabāšanā un slimību profilaksē sāksies pulksten 13, pēc tās notiks prezentācija par nūjošanu kā efektīvu veselīga dzīvesveida sastāvdaļu. No pulksten 14.30 Latvijas Tautas sporta asociācijas trenere Gaļina Gorbatenkova ar instruktoriem vadīs nūjošanas nodarbību un mācības, atbildēs uz interesentu jautājumiem. Nūjas varēs saņemt uz vietas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas