Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veselības nedēļas lekcijā Iecavā iepazīst produktu drošību

Iecavas novada Veselības nedēļā sarīkotā lekcija par produktu drošību «Padomā, pirms pērc!» sieviešu klubā «Liepas» otrdien, 8. oktobra vakarā, pulcēja ap 15 dāmu.

Biedrības «Baltijas Vides forums» eksperts Valters Toropovs ar piemēriem izskaidroja dažādu ikdienā lietojamo produktu – kosmētikas, tīrīšanas līdzekļu, rotaļlietu, arī mēbeļu un mājokļa apdares materiālu – sastāvā esošo ķimikāliju radīto risku cilvēka veselībai.

Kā norādīja lektors, statistika liecina, ka arvien vairāk cilvēku cieš no alerģijas, un ir pamats uzskatīt, ka to rada ar gadiem organismā uzkrājušās ķimikālijas.

V. Toropovs iepazīstināja ar dažādiem marķējuma veidiem, norādot uzticamākos un tādus, ko ražotājs vienkārši uzliek faktiski nepārbaudītiem produktiem. Nodarbības dalībnieces bija atnesušas līdzi dažādus ikdienas produktu paraugus, tos varēja izpētīt kopā ar ekspertu un uzklausīt ieteikumus.

«Baltijas Vides forums» šādas nodarbības piedāvā visiem interesentiem Eiropas finansētā projektā, uzsver V. Toropovs. Biedrība darbojas visās trijās Baltijas valstīs ar mērķi iespējami plašāku loku cilvēku iepazīstināt ar to, kā izvairīties no bīstamām ķimikālijām ikdienā. Vairāk informācijas mājaslapā padomapirmsperc.lv.

Par V. Toropova stāstīto vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā piektdien.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas