Vestibila atjaunošanai sekos skatuves remonts 2

Bauskas kultūras centrā (BKC) pēc remonta atklāts atjaunotais vestibils. Tas ieguvis ne tikai jaunus vizuālos vaibstus, bet kļuvis praktiskāks.

Vestibilā ir ērtāka iekļūšana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Te iekārtota darba vieta, kur pie klientu apkalpošanas speciālista varēs iegādāties biļetes uz pasākumiem. Vajadzības gadījumā te varēs atstāt grāmatas, kuras paredzēts nodot bibliotēkā. Ja būs nepieciešams, speciālists sazināsies ar bibliotēkas darbiniekiem, lai tie palīdz lasītājam. Tādējādi bibliotēkas pakalpojumi būs ērtāk sasniedzami gados vecākiem apmeklētājiem. Vestibilā uzstādīts monitors, kurā skatāms lielajā zālē notiekošais.

BKC direktore Ilva Vansoviča portālam pastāstīja, ka remontam izlietoti 38 000 eiro. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija piešķīrusi 20 000 eiro mērķdotāciju, pašvaldība atvēlējusi atlikušos 18 000 eiro. Jauniekārtoto telpu dizainu veidojusi pašvaldības būvvaldes arhitekte Sandra Smolija. Darbus veica  zemnieku saimniecības «Siliņi» meistari.

Īpašs prieks par pārmaiņām ir Bauskas Centrālās bibliotēkas apmeklētājiem. Turp viņi varēs doties caur atjaunoto vestibilu, nevis pa BKC dienesta ieeju, kā tas bija līdz šim.

Runājot par turpmākajiem plāniem, I. Vansoviča pastāstīja, ka drīzumā sāks nākamo remontu – ir jāatjauno BKC «sirds» – lielās zāles skatuve. Ir ieceres citiem mazākiem darbiņiem, kā arī kāds tālāks sapnis. BKC speciālisti cer īstenot jau agrāk izskanējušo vēlmi – atjaunot Bauskas pilskalna estrādi. Šobrīd ir ideja veikt pamatīgu rekonstrukciju, iespējams, izbūvējot slēgtu vasaras estrādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Biļete....

Biļetes joprojām,Vilni, iegādājās Bauskas Kultūras centra KASĒ - izremontētajā vestibila telpā, blakus klientu apkalpošanas speciālistam.

pirms 5 gadiem, 2015.02.21 22:09

Lory

Ļoti jauki šobrīd izskatās, ieejot pa galvenajām durvīm. Tiešām prieks par izveidoto remontu

pirms 5 gadiem, 2015.02.23 20:55

Vietējās ziņas