Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēsturiskas fotogrāfijas rādīs bērnu bibliotēkā 1

Bauskas bērnu bibliotēkā rīt, 27. janvārī, notiks cikla «Pasaule tavā bibliotēkā» pēcpusdiena «Reiz Bauskā...».Bauskas Centrālās bibliotēkas speciāliste Laimdota Ozoliņa prezentēs Bauskas senu fotogrāfiju kolekciju. Oriģināli glabājas Novadpētniecības un mākslas muzeja krājumā. Prezentācija ir muzeja un Centrālās bibliotēkas sadarbības rezultāts.  Bērnu bibliotēkas vadītāja Sarmīte Freimane aicina apmeklēt tematisko pēcpusdienu ne vien bērnus, bet arī iedzīvotājus, kurus interesē pilsētas vēsture. Prezentācija sāksies pulksten 15. Sarīkojuma dalībnieki varēs aplūkot arī šonedēļ iekārtoto Bauskas mākslas skolas audzēkņu zīmējumu izstādi. Darbu autori mācās skolas 2. klasē un piedalās starptautiskā konkursā «Dažādā pasaule». Zīmējumos skolēni ir attēlojuši dažādus dzīvniekus. Bauskas bērnu bibliotēka piedalīsies konkursā «Par drošu internetu», kas publiskajās bibliotēkās sāksies februārī un turpināsies mēnesi. Tiks rīkotas arī citiem bērnu drošības jautājumiem veltītas pēcpusdienas, informē bibliotēkas vadītāja Sarmīte Freimane.Konkursa dalībniekiem būs jāmeklē atbildes uz jautājumiem, kas skar interneta drošu lietošanu. Īpaša vērība tiks veltīta bērnu drošībai uz ielas, tāpēc Sarmīte Freimane uz tikšanos ar bibliotēkas lasītājiem aicinās Bauskas pilsētas kārtībnieku Aldoni Bulu. Viņš piedalīsies skolēnu sagatavoto materiālu vērtēšanā, kā arī atbildēs uz jautājumiem. Arī pagājušajā gadā Bauskas bērnu bibliotēkas lietotāji piedalījās konkursā par drošību internetā un sadzīvē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Papa

Meitenes, nevēlaties foto publicēt arī internetā? Kaut vai picasaweb.com, var arī flikerā. Būs REĀLS WEB 2.0, tikai neaizmirstiet kārtīgus aprakstus, atslēgvārdus un daudzvalodību!
Māris no Centrālās palīdzēs.
Protams, prezentācija vajadzīga, bet ejiet līdzi attīstībai! Bibliotēku jomā Bauska stipri priekšā daudzām citām, malači ;)

pirms 9 gadiem, 2011.01.26 11:59

Vietējās ziņas