VIDEO: Bauskas 2. vidusskolas skolēni iedejo brīvlaikā

Pēdējā dienā pirms skolēnu rudens brīvlaika Bauskas 2. vidusskolas audzēkņi, skanot Laura Reinika populārajai dziesmai «Es skrienu», skolas stadionā iedejoja brīvdienās.
    
Skatītāji saskaitīja, ka pēc stundām rīkotajā dejas izaicinājumā iesaistījās ap 140 Bauskas 2. vidusskolas audzēkņu. Skolēnu pašpārvaldes vadītāja, 12.a klases audzēkne Katrīna Velta Ūdre stāsta: «Sarīkojumu organizējām tāpēc, ka gribējām brīnišķīgi pavadīt pēdējo dienu pirms brīvlaika. Divas nedēļas skolā netiksimies – būs brīvlaiks, un pēc tam vienu nedēļu mācīsimies attālināti. Gribējām, lai skolēni aizmirst par stresu un ikdienas pārdzīvojumiem un kopā ar vienaudžiem padejo. Gaidījām brīnišķīgu laiku un to arī sagaidījām.» Katrīnai Veltai ļoti paticis būt kopā ar skolasbiedriem.

Natālija Matulēviča, 12.a un 10.b klases audzinātāja un direktores vietniece audzināšanas jomā, priecājas par Katrīnas Veltas Ūdres uzņēmību.

«Jauniete kvalitatīvi  realizē savas ieceres un ar milzīgo degsmi aizrauj līdzi visu klasi un skolasbiedrus. Skolēni dejo ļoti labi, man patika, šādas akcijas vajadzētu rīkot biežāk. Man ir laimējies ar brīnišķīgu klasi. Kad 12. klase absolvēs skolu, būs grūti bez viņiem. Ceru, ka jaunieši mani atminēsies, es viņus noteikti atcerēšos,» pauž klases audzinātāja N. Matulēviča, kas arī iesaistījās dejas izaicinājumā.
«Gribējām kaut ko oriģinālu, nevis ierasto Jeruzalemes deju. Mums pašiem ir ļoti laba dziesma, ko ir dzirdējis teju ikviens no mums, tāpēc izvēlējāmies Laura Reinika dziesmu «Es skrienu». Iekļāvām gan Jeruzalemes, gan L. Reinika dziesmas soļus,» atklāj 12.a klases audzēkne Evelīna Barkovska, kas brīvlaikā lasīs daudz grāmatu.

«Pēdējā vidusskolas gadā mācīties ir grūti, šādi mirkļi sniedz atelpu pēc ikdienas straujā ritma. Šādi tiek atbrīvots prāts jaunām idejām, 12. klasē tas ir ļoti svarīgi. Vēlamies veidot mūsu atmiņas skolai,» atklāj E. Barkovska.

«Bija ļoti interesanti, dejošanu sasaistījām ar desmito klašu iesvētībām. Parasti pilsētā notiekošajos pasākumos nepiedalos, taču šoreiz atnācu un izbaudīju pēdējo dienu pirms brīvlaika,» stāsta 10.a klases audzēkne Nikola Smirnova, kas pie Laura Reinika dziesmas pēdējo reizi dejojusi pirms desmit gadiem bērnudārza izlaidumā. «Ir labi, ka divas dejas apvienotas vienā. Laura Reinika dziesmas soļus vēl atceros,» teic Nikola, kas rudens brīvlaikā kopā ar ģimeni atpūtīsies Ventspilī.Pievieno komentāru

Vietējās ziņas