Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VIDEO: Bauskas ielās jābrauc ar traktoru 10

Sporta iela, 1. maija iela, Lauku iela - šādu sarakstu nosauc Bauskas iedzīvotāji ar norādi, ka šajās ielās labākais pārvietošanās līdzeklis pašlaik ir traktors. Remonta darbu rezultātā ielas ir kļuvušas dubļainas un bedrainas, vieglajai automašīnai neizbraucamas.Sašutuši par radušos situāciju ir 1. maija ielas iedzīvotāji. Remonta darbi notiek no 26. oktobra, bet ar katru dienu situācija ir aizvien sliktāka. Esot sūdzējušies Bauskas novada domē. Ja nekas nemainīsies, iedzīvotāji esot gatavi rīkot arī protesta pasākumus. 23. novembrī ielā iegrima darba veicēju SIA «Laterna» smagā automašīna. Lai to izvilktu, bija nepieciešama traktora palīdzība. Iedzīvotāji, vērojot notiekošo, ar skumju humoru pārrunāja, kā lai pa ielu pārvietojas - daļa apgaismojuma nedeg, visa iela šķidros māla dubļos un bedrēs.  SIA «Laterna» darbinieki apgalvoja, ka noņemtā ceļa virskārta, kas sastāvēja no šķembu seguma, ir uzbērta atpakaļ, bet iedzīvotāji konstatējuši, ka izraktajās tranšejās sabērts māls, kurā grimst gan smagā, gan vieglā tehnika. Bojāts grāvis ceļa malā, jo, mēģinot apbraukt tranšeju vietas, smagās automašīnas pārvietojās pa pašu ceļa malu. SIA «Laterna» projektu vadītājs Imants Dolgins atzina, ka rudenī, lietus laikā, mālainajās augsnēs ir grūti veikt darbus, vienmēr rodas sarežģījumi. «Darīsim visu, lai sakārtotu ielas pēc iespējas ātrāk. Līdz mēneša beigām ielas, kurās ir veikti darbi, vajadzētu sakārtot.»Gunārs Akmeņlauks, SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» valdes loceklis, pastāstīja, ka par nesakārtotajām ielām jau ir bijušas sarunas, bet pašlaik notiekošais jau ir par traku. Dažās ielās pietiek ar nelielu šķembu kravu, lai segumu sakārtotu, bet Sporta un 1. maija ielā būs nepieciešami lielāki darbi. «Bauskas Dzīve» novēroja, ka šķembu segums, kurš uzbērts Pilskalna un Pionieru ielā, ir ļoti nelīdzens un pārvietoties pa to ar vieglo automašīnu ir ļoti sarežģīti.   

Pievieno komentāru

Komentāri 10

24.11.2011. 07:23

SIA «Laterna» projektu vadītājs Imants Dolgins atzina, ka rudenī, lietus laikā, mālainajās
augsnēs ir grūti veikt darbus, vienmēr rodas sarežģījumi. «Darīsim visu, lai sakārtotu ielas pēc iespējas ātrāk. Līdz mēneša beigām ielas, kurās ir veikti darbi, vajadzētu sakārtot.»

Šodien 02.12.2011. Līdz kura mēneša beigām ielas tiks sakārtotas?...tukši solījumi...dubļi pāri galvai un bedres uz pārraktajām ielām daudz lielākas...

pirms 8 gadiem, 2011.12.02 23:28

pilskalna iela

kur tad būvuzraugs skatās, ka aizbēr ar mālu tās caurules. vai atkal kādu jauno puiku par būvuzraugu iecēla kurš tik atbrauc reiz nedēļā baltajā ķiverē pastaigāt.

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 00:20

1.maija iela kaut kā tika pielīdzināta, bet pārējās saraktās ielas palika kā kurmja rakumi....
Bedres un zemes iegruvumi parādījušies uz Pilskalna ielas, nemaz jau nerunājot par dubļu jūru...izskatās, ka iedzīvotāju sūdzības neviens neņem vērā...

pirms 8 gadiem, 2011.11.26 21:57

Tas pats

Nav saremontēts - slikti!
Sāk remontēt - atkal slikti!
Mīļie ļautiņi, kad Jūs vienreiz iemācīsieties priecāties?

pirms 8 gadiem, 2011.11.25 21:34

potenciālais vēlētājs

šeit varētu gari un plaši diskutēt par darba kultūru, par cilvēku ilgstoši ciestajām neērtībām, par Zemgales mālu, kas itkā neesot bijis minēts projektā. Bet lieta, laikam, ir pavisam banāla - uzņemējs, kurš veic darbus gluži vienkārši pārbauda, cik lielas neizdarības pieļaus pasūtītājs, un cik naudas uz šīm neizdarībām firma varēs ieekonomēt. Ja pasūtītājam galva tik trekni ieaugusi plecos, ka to grūti pagriezt, lai saskatītu apkārt notiekošās cūcības, tad "peles" veic savu darbu, kamēr labi paēdušais kaķis guļ un neredz, kas jau mēnešiem darās viņam uzticētajos īpašumos.

pirms 8 gadiem, 2011.11.24 19:13

1. maija iela 3

Pēc vakardienas pasākumiem tiešām redzams, ka beidzot kāds sāk domāt par iedzīvotājiem. Paldies būvniekam, vietējam puisim Jānim Migliniekam par sapratni un centību palīdzēt mazināt neērtības! Bet vai patiešām problēmas jāsāk risināt tikai tad, kad darbi nonāk līdz Domes darbinieku īpašumiem? Varbūt tomēr jāatceras, ka nodokļus maksājam (un ne mazus, jo NĪN uz mūsu neasfaltētās ielas esot lielākais Bauskā). Paldies kaimiņiem, kam pietika laika un uzņēmības pacelt šo problēmu! Man liekas, ka tomēr pašvaldības kārtības uzraudzītājiem nevajadzētu tikai dzenāt suņu kaku nesavācējus, bet arī pasekot kā jebkuru būvdarbu veicēji ievēro Bauskas novada saistošo noteikumus par tīrību pilsētā, piekļuves nodrošināšanu katram īpašumam utml. Sods gan simbolisks, bet cik esmu dzirdējis citās pašvaldībās, pietiekami efektīgs.
P.s. ja video redzamais auto būtu VUGD nevis celtnieku - ko tad? Atkal diedelētu naudu kā Mālpils no valsts vai pateiktu - tās jau Jūsu problēmas!
P.s.s. Vai miskasti Vides serviss man izvedīs atbilstoši grafikam uz šādas ielas?

pirms 8 gadiem, 2011.11.24 17:48

Imants Dolgins ir debils kad ir lijis lietus 2 reiz menesi petuxs

pirms 8 gadiem, 2011.11.24 13:53

Krasta ielā arī dzīvo cilvēki un kas darās? Ceļš nav ne braucams, ne ejams, ielas vidū no zemes lien ārā caurules gali 30-50cm, kas nav ne nosegti, ne aizvākoti, ap kanalizācijas vākiem tādas bedres, kurās sašķūrētas sakritušās lapas. Nobraukt no Mūsas tilta nav vairs iespējams, māla dubļi un asfalts zem māla kārtas. Kas darīsies ziemā, te pat šķūre nevarēs izbraukt, izšķūrēt un ja ziema būs sniegota?

pirms 8 gadiem, 2011.11.24 12:52

Šeit aizmirsta arī Zemgaļu iela, kas arī ir pilnīgi tāda pati! Vietējie jau daudz maz zina, kā lavierēt pa izraktajām bedrēm, bet tik un tā - ap jaunizveidotajām akām bedres līdz viduklim - kurš maksās, ja kāds cietīs? Tas pats uz Lauku ielas.......
Es saprotu, ka darbi jāveic, bet vai tāpēc mēnešiem ilgi cilvēkiem jāpacieš pilnīgs murgs ?
Normālā izskatā nevar nokļūt ne darbā, ne skolā.........

pirms 8 gadiem, 2011.11.24 09:02

turza

Viss ir saprotams, ka komunikācijas velkot ir jāpiecieš neērtības, bet ja regulāri nav ūdens vakaros, brīvdienās, svētdienās tad sāk tas krist uz nerviem. Pa krānu nāk pilnīga zampa, ko var izmantot tikai trauku mazgāšanai un arī tad boilerim stundas skaitītas.
Pionieru iela ir pilnīgi iznīcināta, bērns nāk mājās līdz ceļiem nodubļojies, ar mašīnu var pabraukt tikai pa vienu pusi, bet kas būs kad uznāks sniegs un to ceļu sāks šķūrēt? Vai varbūt vispār nešķūrēs, jo tās max izmēra šķembas taču visas aizies grāvī. Tiešām nevarēja uzbērt mazākas šķembas un noblietēt!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.24 07:47

Vietējās ziņas