VIDEO: Iecavā individuāli pasniegti pašvaldības apbalvojumi

Iecavas novada pašvaldība allaž novembrī godina vietējos ļaudis, pasniedzot pašvaldības augstākos apbalvojumus. Šogad svinīgi sarīkojumi netiek organizēti, apbalvojumu ieguvēji sveikti individuāli Iecavas kultūras namā.

Iecavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Egle atklāja – pagājušajā nedēļā tika nolemts, ka apbalvojamās personas tiks suminātas individuāli, lai Valsts svētkos, 18. novembrī, novada domes mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos publiskotu īsu video par šo citādāko svinīgo brīdi.

Saskaņā ar Iecavas novada domes lēmumu par ilgstošiem sportiskiem panākumiem un veselīga dzīvesveida popularizēšanu novada, valsts un starptautiskā mērogā goda nosaukums «Iecavas novada Goda pilsonis» piešķirts soļošanas sporta veterānam Ojāram Pārumam.

«Ojārs Pārums ir soļošanas tradīciju turpinātājs Latvijā, jaunās paaudzes iedvesmotājs un motivētājs. Mīlestība pret sportu un Latviju ir viņa panākumu atslēga. Ar savu pozitīvo enerģiju, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu viņš ir paraugs sabiedrībai un jaunajai paaudzei,» teikts apbalvojuma piešķiršanas ierosinājumā.

Iecavas novada pašvaldības apbalvojumu nolikums paredz, ka goda nosaukuma ieguvējam piešķir goda zīmi un naudas balvu pusotras minimālās algas apmērā.

Pašvaldības apbalvojumu «Iecavas Gada cilvēks» deputāti lēma piešķirt trim iecavniekiem: Rolandam Linejam – par pašaizliedzīgu Iecavas novada mūslaiku kultūrvēstures un sabiedrības norišu dokumentēšanu, Aldonijai Gaveikai – par priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbību kultūrizglītības jomā un Atim Avotam – par ilgstošu sabiedrisko aktivitāti, patriotismu un kalpošanu Iecavas novada sabiedrībai. Goda nosaukuma ieguvēji saņem goda zīmi un naudas summu valstī noteiktās minimālās algas apmērā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas