Vides un attīstības komiteju vadīs Mārtiņš Ruža 5

Bauskas novada domes vides un attīstības komitejas pirmā sēde notika ceturtdien, 11. jūlijā. Tās sākumā tika ievēlēts komitejas vadītājs.
Par komitejas vadītāju deputāts Arnolds Jātnieks (LZP) ieteica deputātu Mārtiņu Ružu.

Jānis Feldmanis (V) komitejas vadītāja amatam ieteica Aleksandru Novicki, kurš pārstāv Reformu partiju. Debates par vadītāja amata kandidātiem nenotika. Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis vien izteica iebildumus, kādēļ Kantrimūzikas festivālā kā alus piegādātājs nav izraudzīts vietējais uzņēmums.

Balsojumā par M. Ružas kandidatūru balsoja četri pozīcijas deputāti, tādējādi viņš tika ievēlēts par komitejas vadītāju. Par A. Novicka kandidatūru balsoja vienīgi J. Feldmanis.

Vēl šajā komitejā strādā deputāti Alvis Feldmanis (LSDSP), Voldemārs Čačs (NA), Arnolds Jātnieks (LZP), Mārīte Ķikure (LZS), Aleksandrs Novickis (RP) un Jānis Feldmanis (V).

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Anna

Tā mēs atbalstam vetējos uzņēmējus????Kur tad priekšvēlēšanu saldie solijumi???? Jā, kapēc tad nav izraudzīts vietējais uzņēmums????

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 17:05

par

Beidzot Bauskā šajā kjimitejā pārsvars ir večiem ar pareizu domu, bet jānim F. laiks saprast kļūdas un nesmukumus.

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 21:49

ZANE

Jānim Feldmanim ir goda prāts , padarītie darbi un atbilstoša izglītība.

pirms 7 gadiem, 2013.07.11 22:25

Un ja?

Un ja tas vietējais uzņēmējs nemaz negrib Kantrī festivālā tirgot alu? Vai arī ir noteicis tādus nosacījumus, ka organizētājiem tas nav izdevīgi? Ko tad? Ar varu viņu tur vilkt vai vēl piemaksāt, la viņš tur būtu? Par to kāds negrib padomāt pirms klabināt taustiņus par priekšvēlēšanu solījumiem?

pirms 7 gadiem, 2013.07.12 11:35

pff

Vai tad negrib? Pats ar Bauskas alu esi parunājis, ka klabini taustiņus??

pirms 7 gadiem, 2013.07.12 11:55

Vietējās ziņas