Vieglatlēti no Bauskas kļūst par Latvijas čempioniem piecas un sešas reizes

Bauskas novada Kultūras centrā svinīgā pasākumā 13. decembrī Bērnu un jaunatnes sporta skola godināja aizvadītā gada izcilniekus.
Bauskas kultūras centrā piektdienas pēcpusdienā pulcējās vairāk nekā 150 jauno sportistu, viņu treneri un vecāki. Šogad apbalvojumus saņēma 145 sporta skolas audzēkņi desmit sporta veidos, kas ir sava veida rekords.

Kuplākais apbalvojamo skaits bija florbola un vieglatlētikas nodaļai. Florbolisti šogad kļuva par Latvijas čempioniem U12 vecuma grupā, kā arī Latvijas Jaunatnes čempionāta otrajā divīzijā izcīnīja bronzas godalgas gan U13, gan U16 vecuma grupā. Savukārt vieglatlētikā apbalvoja 31 audzēkni. Īpaši izcēla Arvi Sūnu un Gerdu Keriju Dreimani. Arvis aizvadītajā gadā dažādos Latvijas čempionātos kļuva par čempionu sešas reizes, kā arī četras reizes par Latvijas vicečempionu. Savukārt Gerda laboja Latvijas U16 vecuma grupas rekordu tāllēkšanā un piecas reizes kļuva par Latvijas čempioni.

Starptautiskus panākumus šogad izcīnīja dambretists Reinis Štāls. Viņš Pasaules Jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē U17 vecuma grupā izcīnīja bronzas godalgu ātrspēlē. Eiropas čempionātā Latvijas izlases sastāvā piedalījās galda tenisiste Elīza Manavicka.

Starptautiski lielākos panākumus izcīnījušas māsas Tarvidas. Inese šogad otro reizi karjerā guva bronzas medaļu pasaules čempionātā, kā arī Pasaules Universiādē izcīnīja vienīgo medaļu Latvijas komandai, proti, bronzu. Savukārt Jolanta kļuva par Eiropas U21 čempioni, kā arī dažādās starptautiska līmeņa sacensībās kāpa uz goda pjedestāla.

Šis gads Latvijas jaunatnes sportā bija īpašs ar to, ka Jelgavā risinājās Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Tur mūs ar medaļām iepriecināja brīvās cīņas sportisti. Andrejs Maslobojevs izcīnīja bronzu, Linda Sakne un Keita Bērzleja kaklā kāra sudraba godalgas. Sudraba medaļa arī Krišjānim Ķikuram, savukārt zelta medaļu izcīnīja Kristiāns Aleksejevs. Brīvās cīņas treneris Andrejs Vasļjevs ar aizvadīto gadu ir apmierināts. Treniņos puiši ir ielikuši kārtīgu darbu, lai panākumi neizpaliktu arī nākotnē. Tāpat viņš atzīst, ka ir priecīgs par Latvijas Jaunatnes olimpiādes rezultātiem.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas