Vieglatlēti startē ārzemēs

Aizvadītās nedēļas nogalē ārzemēs vieglatlētikas sacensībās startējuši divi vieglatlēti, kas savulaik savu karjeru iesākuši mūsu novados. Reinis Krēgers piedalījās daudzcīņas sacensībās Čehijā, bet Ruslans Smolonskis startēja Spānijā.

Sporta statistiķis Andris Staģis informē, ka soļotājs Ruslans Smolonskis sacensībās Spānijas pilsētā Arahalā startēja nestandarta – 35 km distancē un uzvarēja šajās sacīkstēs ar rezultātu divas stundas, 45 minūtes un 16 sekundes.

Čehijas daudzcīņnieku čempionātā Prāgā piedalījās Reinis Krēgers, kurš septiņcīņā ar punktu summu 5355 punkti ierindojās ceturtajā vietā. Reiņa rezultāti pa disciplīnām – 60 metru skrējienā 7,21 sekunde, tāllēkšanā 6,89 metri, lodes grūšanā 13,6 metri, augstlēkšanā 1,92 metri, 60 metru barjerskrējienā 8,81 sekunde, kārtslēkšanā 4,6 metri un 1000 metru skrējienā divas minūtes un 52,01 sekunde. Ar šādu rezultātu Latvijas daudzcīņas čempionātā R. Krēgers būtu guvis pārliecinošu uzvaru.

Jāatzīmē, ka abi sportisti ir kandidātu skaitā uz iespējamu dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs. Eksperti vērtē, ka R. Smolonskim ir labas izredzes iekļūt Latvijas dalībnieku skaitā, bet R. Krēgeram par savu vietu būs jāpacīnās sacensībās vasarā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas